Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak dlouho nosit bandáž po modelaci prsou?

Anonymní
amelia591670
Brno · Vytvořeno: 19. 10. 2017 · Poslední odpověď 25. 2. 2018

Holky, jak dlouho jste měly speciální bandáž po modelaci prsou? Mně ji sundali až za 22 dní. Je to normální?

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Aniger07
    25. 2. 2018

    Ahoj, taky jsem byla v Cleopatra Clinic a obvazy jsem měla cca 14 dní, samozřejmě mi udělali i převaz s novými obvazy.

  • Anonymní
    Luciet
    23. 2. 2018

    Fotky, resp. jizvy, vypadají, Petro, luxusně. Opravdu povedený výsledek ;)

  • Anonymní
    PetraJ
    20. 2. 2018
    Nejlepší komentář

    Pokud chcete, podívejte se ke mně na fotky dva a půl roku po operaci prsním dvorcem. Jizvy kopírují předěl mezi dvorcem a normální kůží a myslím, že člověk,který o nich neví, si jich nevšimne... Nikdo takový si mě ale nahou neprohlížel, takže je to jen můj dojem :-)

  • Anonymní
    Nika24
    30. 12. 2017

    ja mela obvazy jen do doby nez me pustili domu pak chirurgická podprda pro drzeni prsou na správném místě a pro správný tvar tak po max5dnech by měli obvazy dat pryc.

  • Anonymní
    Bro
    10. 12. 2017

    Zdravim ja měla bandaz 14 dní....

  • Anonymní
    amelia591670
    10. 12. 2017

    Byla jsem na Cleopatra Clinic v Ostravě.

  • Anonymní
    maruska415927
    7. 12. 2017

    Moc by me zajimalo,na jake klinice Vam modelaci prsou delali,protoze vetsinou se uz 2 nebo 3den po operaci dava elasticka podprsenka,ktera se doporucuje nosit 6 tydnu,dekuji za odpoved.

  • Anonymní
    amelia591670
    20. 10. 2017

    Mohla byste prosím vložit nějaké svoje fotky? Zajímalo by mě, jak vypadají jizvy po dvou letech. Všude jsou jen fotky maximálně čtyři měsíce po operaci.

  • Anonymní
    savannah_f1359778
    20. 10. 2017

    Druhý den po operaci mně udělala paní doktorka převaz a dostala jsem tvarovací podprsenku.To bylo v pátek.V pondělí jsem šla na kontrolu,kde byl převaz odstraněn a jizvy přelepeny a ponechána podprsenka.Na kontroly jsem chodila celkem často dokud se jizvy nezahojily i teď v dubnu půjdu na kontrolu a to budu mít dva roky po operaci, protože jizvy v podpaží nejsou úplně vybledlé a doktorka říkala, že k ní budu muset docházet dokud nebudou úplně vpořádku.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    20. 10. 2017

    dobry den, bandaz som nemala vôbec, hned na druhy den po operacii som dostala specialnu tvarovaciu podprsenku a tu som musela nosit nepretrzite 6 tyzdnov. s pozdravom, i.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama