Jaké jsou možnosti úpravy jizev po modelaci prsou?

Jaké jsou možnosti úpravy jizev po modelaci prsou?

Glamour_fairy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem 4 a 1/2 měsíce po modelaci. Měla jsem velké prsní dvorce, které mi p. doktor zmenšoval a jak jsem se včera dozvěděla, tak mi tam zbytky zůstaly (hnědé zbarvené místa v jizvě pod bradavkami).
Prý je může vyříznout, ale hrozí deformace prsou, tohle jsem před operací nevěděla a až po včerejší urgenci na ty tmavá místa jsem dostala tuhle odpověď..Jsem z toho nešťastná...

Otázka zní, co s tím lze dělat?
Glamour_fairy  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dotaz je špatně formulován, zajímá mě hlavně, jak je to s tou možností deformace po vyříznutí zbytku dvorců. Jestli se tomu dá zabránit. Hypertrofické jizvy mě taky trápí, ale tohle je hlavní problém.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4249 odpovědí
  • 1170 Likes
Já osobně jizvy vytnu, kůže tam je dost. Ale reoperace prováídím až rok po zhojení. Má to své významné důvody.Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou  |  Premium member  |  Vysoké nad Jizerou
  • 54 odpovědí
  • 34 Likes
Deformita být žádná nemusí , ještě chvíli ale počkejte , Nová excise může dostatečně velká , současně i s korekcí kolem bradavky a pak se tvar nijak nezmění .
To není tak vzácné, že rok po modelaci nebo redukci se ještě musí upravit jizvy .
Nakonec budete spokojená .

Zdravím , dr Schmoranzová
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1220 odpovědí
  • 383 Likes
Dobry den, zrejme Vam zbyly v kolmé sutuře časti tmavého prsniho dvorce.Odstraneni je mozne pouze chirurgicky.zdravi dr vraspirova
MUDr. Janka Točíková  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 493 odpovědí
  • 78 Likes
Nebudte neštastná,důležitá je výživa a inervace dvorců bezprostředně po operaci,která probíhá v podkoží.Toto musí být zachováno,po půl roce,až se obnoví výživa v nové poloze,lze jizvy i se zbytkem pigmentace upravit v lokální anestéze.

Související recenze a zkušenosti

Modelace prsou (Breast-lift) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí