Modelace prsou bez hospitalizace přes noc

Modelace prsou bez hospitalizace přes noc

rba  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, mám větší prsa a hodně vytahané ,chci modelaci klidně ať se tou modelací prsa změnší, ale žádné umělé vycpávky silikony apod.
Chci se ale zeptat je vždy nutná hospitalizace přes noc, existujete někdo v Praze, kam bych přišla ráno a večer mohla jít domu, a ráno přijít zase na kontrolu ? Prostě přes noc nemohu nebýt doma ,důvody nechci psát protože by se to tu zbytečně rozebíralo a stejně nic tím nevyřešilo. Takže jasnou odpověď prosím lze třeba ráno v 8h podstoupit operaci a k večeru jít domů ? Děkuji.
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 511 odpovědí
  • 146 Likes
Dobrý den,

po modelaci prsů doporučuji obvykle pobyt 2 dny výjimečně při dobrém průběhu a nevelké modelaci jeden den. Tak krátkou hospitalizaci považuji za po tomto typu výkonu za rizikovou.

S pozdravem

Kulhánek
MUDr. Janka Točíková  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 495 odpovědí
  • 82 Likes
Hospitalizujeme do druhého dne,operace trvá kolem 2hodin.Je riziko být doma sama,což vyplývá z vašeho dotazu,stejně nebudete nikomu nic platná,at se to týká dítete nebo zvířete.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1238 odpovědí
  • 390 Likes
Dobrý den, hodpitalizace je nutná, neboť po operaci podáváme nitrožilne Atb a léky proti otokům.Uvedomte si, že takováto ooerace se delá jednou za živit, jsou to Vaše prsa a všichni si přejeme , aby poooerační průběh byl ci nejlepší a bez komolikací! Zdraví dr vraspírová
alenka.cz  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 15 odpovědí
  • 22 Likes
Mam po zakroku a byla jsem hospitalizovana dva dny.... a byt na me, tak tam klidne lezim jeste dalsi dva. Nehlede na to, ze nevite, jak budete brat narkozu.
Vladislava V.  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 330 odpovědí
  • 188 Likes
Ja byla hospitalizovana tri dny. I kdyz jsem se citila skvele, bolesti jsem nemela, mela jsem cely druhy den zvysenou teplotu a dr me domu nepustil. I kdyz me byl fajn.
Je to operace jako kazda jina a ma sva rizika.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4270 odpovědí
  • 1198 Likes
Principem hospitalisace je kontrola drenáže, která bývá většinou tzv. odsavná (Redonova) kdy zdravotník v rámci hospitalizace kontroluje krvácení po výkonu. Rozikovost je hlavně v tom, že když se objeví veléké krvácení po výkonu je nutná okamžitá revize - operace v celkové anestesii. Tím že byste si to doma neohlídala by mohlo dojít k velkému problému, který by Vás pak mohl upoutat na lůžko až na týdny a hojení by se mohlo protáhnout až na měsíce.
Věřte svému operaterovi - on na Vaší hospitalizaci nevydělá a rozhodně nebude riskovat kaskadérské propouštění ten samý den. Věřte mi, je to ověřené. Před více než 25 lety dokolce líhávaly pacientky po takovém výkonu až 3 týdny v nemocnici.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Související recenze a zkušenosti

Modelace prsou (Breast-lift) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí