Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

6 týdnů po modelaci s augmentací-divný tvar v leže

Anonymní
ajjjka33
Praha · Vytvořeno: 30. 4. 2018 · Poslední odpověď 17. 12. 2018

Dobrý den, jsem 6 týdnů po modelaci s augmentací. Měla jsem asymetrii. Implantáty kulaté 240 a 270 ml. Prsa jsou pěkná bez komplikací,ale v leže jedno zůstává stát a ani se nehne, kdežto to co bylo větší se rozjede do strany. Je pravda, že je to tím, že v tom menším je větší implantát tudíž vždy bude tužší? u toho co se rozjdede do strany cítím implantát více na boku u podpaží a u toho co se v leže ani nehne zas cítím implantát více ve ke středu mezi prsy. Děkuji za názory.

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    ajjjka33
    17. 12. 2018

    Dobrý den, na lékaře jsem se obrátila....byla jsem v září na reoperaci.....bohužel mi přijde, že se to už opět po dvou měsících přiblizuje ke stavu před reoperací.....prý mám ještě počkat do jara....že je to ještě brzy na závěry...dle mě by teda po dvou měsících nemělo jedno prso ujíždět do boku.....uplně cítím jak ten implantát sjede.....do podpaží...druhé prso je zatím pevne....

  • Anonymní
    ajjjka33
    2. 11. 2018

    Obrátila jsem se na svého lékaře...byla jsem na reoperaci obou prsů...jedna kapsa měla být zašita a druhá povolena.....vzal mi ještě vice kůže z podprsní rýhy,takže mám opravdu velkou jizvu.....prsa ve stoje ok...ale i tak už je opět ani ne po 2 měsících v leže rozdíl...jedno prso zase stojí a druhé se rozjíždí.....už fakt nevím :-((((

  • Anonymní
    Waju3
    1. 11. 2018

    Dobry den, obratila bych se na lekare ja mam take po modelaci s implantaty Nagor a nic takoveho mi to nedela :-(

  • Anonymní
    ajjjka33
    2. 5. 2018

    Děkuji snad to tak bude. Bylo mi řečeno, že je to tím, že v tom prsu co bylo menší je větší implantát...tudíž mu to bude trvat delší dobu než povolí, a možná i vždy zůstane tvrdší....bohužel ale v leže to vypadá děsně....

  • Anonymní
    Jana61626
    Doporučený člen
    2. 5. 2018
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, obrátila bych se na Vašeho lékaře, ale šest týdnů je asi brzy. Prsa měknou a sedaji si teprve do správné polohy. Jedno už je tam kde má být a druhé si teprve sedne. Toť jen můj úsudek!

  • Anonymní
    ajjjka33
    1. 5. 2018

    no mě se to také nezdá.....

  • Anonymní
    klaran473917
    30. 4. 2018

    No nevim ale prsa by to delat nemeli.Zeptejte se Dr.Vraspirove..

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama