Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace s modelaci - rozpaky po operaci

Anonymní
Mery900221
Praha · Vytvořeno: 20. 5. 2020 · Poslední odpověď 20. 5. 2020

Dobry den, podstoupila jsem modelaci s augmentaci 300 ml motiva demi round u vykojenych jednicek.. A jsem 3 den po operaci, na prsa nemam odvahu se jeste podivat, mam smiseny pocity, predtim sem mela prsa sice vykojena bez objemu ale za to jsem si prisla hubena a uzka aspon v hrudniku, ted si prijdu siroka a prsa hodne trci do stran ze by se mi tam veslo jeste jedno s nad mezi, v komprescw to je znatelny a nazivo jsem to take videla z vrchu :( nevim jestli to je normalni tesila jsem se na krasne prsa a mam z toho spis depky.. Dr mi poradne ani neporadil jestli anatom nebo kulaty anatomx bez modelace by pry museli byt spon 400 ml a vic a to uuz jsem se v tom ztracela mam drobnejsi oblicej a hubenejsi sportovni postava tak jsem do velkych nechtels jit i kvuli sportu tak nakonec dal kulate motivy, predtim to meli byt mentory jo... Takze zase zmena a dal mi na vyber ergo a kulate a ja zas nevedela a doma jsem chtels nakonec zas ergo nez kulate jak jsem si to tak cetla a uz to neslo zmenit tak jsem zklamana... Prijdu si jak kdyz toho lituji

2 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    VeroEstheticon
    18. 8. 2020

    Ahoj Mery900221,
    Koukám, že ještě nikdo nereagoval, zajímalo by mě, jak jsi s prsama spokojená s odstupem času? Mrzí mě, že nejsi na stopro spokojená, ale věřím, že se to třeba srovnalo od té doby, co jsi sem psala. Z fotky to myslím vůbec nevypadá špatně, třeba je jen těžké si zvyknout na nový vzhled? Ptám se, protože o augmentaci uvažuju, ale stále zvažuju, jestli do toho jít 😊 Zatím jsem si dělala výzkum ohledně implantátů a vychází mi z toho nejlépe Mentory. Přece jen jsou už dlouho na trhu a mají hodně certifikací. A navíc se dost bojím komplikací po operaci, a u nich je riziko podle dostupných výzkumů nejnižší.
    Můžu se zeptat, proč jsi nakonec šla do jiné značky?

  • Anonymní
    VeroEstheticon
    7. 8. 2020

    Dobrý den, jaký je konečný výsledek? :) Z fotky vypadají prsa super

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama