Neurologické vyšetření po aplikaci botoxu

Neurologické vyšetření po aplikaci botoxu

kahoba  |  návštěvník  |  Praha
  • 18 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, za jak dlouho po aplikaci botoxu (čelo,mračivka,vějířky kolem očí) mohu podstoupit neurologické vyšetření popř . CT hlavy ? Nevím,jestli by to nemohlo nějak ovlivnit vyšetření.Dekuji!
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 623 odpovědí
  • 116 Likes
Dobrý den, záleží na tom s jakou potíží jdete za neurologem. Pokud by se jednalo o neurologické potíže v oblasti hlavy , respektive poruchy nervového zásobení v oblasti hlavy např. obrna lícního nervu ,byl by to problém a vyšetření by bylo zkreslené. Doporučuji aplikaci odložit.
MUDr.J.Kačírková Medilip
  • 18 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den paní doktorko,jdekuji za odpoved.Já už jsem právě na aplikaci botoxu byla.Aplikovana mi byla pouze velmi malá dávka do již zmiňovaných oblastí.Na neurologii se mám v plánu objednt kvůli přetrvávajícímu motání hlavy.(nesouvisí s aplikací botoxu)Toy problém nebyl ? výkon byl prováděn minulý čtvrtek.Dekuji !

Reakce na kahoba

MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 623 odpovědí
  • 116 Likes
Tak to by problém neměl být ale sdělte neurologovi , že jste po aplikaci.
J.Kačírková

Reakce na MUDr. Jaroslava Kačírková

• 18 odpovědí
  • 8 Likes
Děkuji .Ještě jsem se chtěla zeptat kdo je to s vyšetřením EEG ? Moc díky !

Reakce na kahoba

• 623 odpovědí
  • 116 Likes
Nerozumím otázce ale předpokládám , že jdete i na EEG.Není ovlivněno aplikací botoxu.
J.Kačírková
MUDr. Šárka Běrská  |  Premium member  |  Všeobecné lékařství  |  Opava, Olomouc
  • 28 odpovědí
  • 17 Likes
Dobrý den ,
CT hlavy můžete podstoupit kdykoli , to botulotoxin neovlivní , neurologické vyšetření také, ale informujte lékaře , že máte aplikován botulotoxin .
MUDr. Šárka Běrská

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí