Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kladívkové prsty a boule na chodidle

Jarka35327
Jarka35327
12. 7. 2009 · Poslední odpověď: 12. 7. 2009

2002,úraz L-tříštivá zlomenina patní kosti,otevřená rána podél vnitř.hlezna-pak autoplastika,P-mnohočetné zlomeniny,oboje léčené v HK,nejprve traumatologie,. pak odkázaná na ortop.fakultní nem.HK-vnitřní fixace,skoby ,šrouby,,,sádry,L-zůstaly 4 prsty kladívkové,úplně,a vprostřed chodidla se dělá od prosince2008 boule,při chůzi jaksi puká,je citlivá,objednání mám až na září,žádný jiný ortop.nechce provést vyšetření-jsou tam v L-šrouby,po fixaci-částečné znehybnění kotníku/,pak i vpravo/kde jsou taky šrouby/.Tak nevím jak si mám pomoct,koupit si nějakou pomůcku na prsty a bouli protlačit nebo stáhnout ,,poradˇte mi .díky.Jarka

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Revmacentrum®
Brno . 12. 7. 2009
Nejlepší odpověď
Zdravím, Jarko,
ve Vašem případě bych Váše problémy neřešil konzultacemi na jiných pracovištích. Pokud jste léčena a dále sledována na královéhradecké klinice, neměňte pracoviště, ale s důvěrou se obraťte na Vašeho lékaře, který Vám jistě vyjde vstříc. Ani se ostatně nedivím ostatním kolegům, že Vás nepořebírají do léčby.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Estetické operace přednoží
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2013
Estetické operace přednoží
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2012
Křečové žíly
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 7. 2012
Estetické operace přednoží
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 8. 2008
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 1. 2016
Chirurgie ruky
Žádné odpovědi
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 12. 2010
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 8. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi