Obřízka, přílišná citlivost penisu

Adolfko návštěvník
  • 3 odpovědí

Obřízka, přílišná citlivost penisu

Adolfko  |  Praha
  • 3 odpovědí
 |  Praha
Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat na můj případ, je mi 22 let, přítelkyni sem ted měl 3 roky, ale co mě trápí je můj penis, když je klidnej tak naprosto v pořádku přetáhnu kůžičku až za žalud a nikde není problém, obřízku nemám, ale když sem byl malej tak mi prý doktorka zkracovala předkožku abych mohl bezbolestně přetáhnout, máma me měla hlídat jestli je vše v pořádku a já sem ji vždy řekl ze ano a nikdy sem neřešil jestli tomu doopravdy tak je. Začalo to když jsem sem měl s partnerkou sex a zezačátku to dost bolelo, ale časem mi přišlo že se kůžička roztáhla a nebylo to tak hrozné. Mám ale stále problém s červenou korunkou kolem penisu která je strašně zužená a připadá mi ze tam mám obrovskou citlivou zónu, předkožku přetáhnu malinko za žalud a když sem plně napumpován tak se mi tam právě vytvoří ten prstenec a pak při sexu mi připadá že ejakuluji moc brzo než bych si představoval, připadá mi ze sem zespodu tohoto místa ( strana uzdičky) hodně citlivěj, někdy sem ejakuloval do minuty a nemám pocit jako by tomu šlo zabránit žádnými cviky nebo myslet na neco jiného, můj penis je úplně napnutej a občas vypadá jako by měl prasknout a silně mě to psychicky trápí, kuzicka kolem penisu je při sexu červená, cítím jak sem tam dole úplně napnutej, hodně sem to cítil když sem ejakuloval a dali jsme druhé kolo, ale můj penis uz byl mrtvej po tom tlaku jakej do něj šel, hlavně jsme to měli při sexu ve sprše kdy mi voda nedělala dobře na penis a předkožka me až bolela, dnes uz to není tak hrozné.

Jakou byste měli radu? Obřízka? Cviky? Uzdička? Myslím ze by mi pomohlo to znecitlivět na spodní straně penisu nějakým zákrokem, přidám 2 fotky dělané na rychlo ve sprše 1. Normální stav 2. Erekce ještě bych nejraději poslal 3. Fotku jak vypadá penis při sexu ( víc napnutej a červené zužený prstenec je více nateklej)

Edit: to že si přetáhnu předkožku u klidného stavu je tím že můj penis se hodně zvětší když má erekci tím pádem je pak kůžička zužená a dráždí mě to a vyvolává velmi rychle ejakulaci.

Když bych mohl někam v Praze přijít na poradenství byl bych moc rád a případně nějaký ten zákrok bych podstoupil, hodně mi na tom záleží.

Děkuji Adolf, ❤️
  • 5000 odpovědí
  • 1051 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 5000 odpovědí
  • 1051 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Bohužel fotodokumentace nestačí, musí se to vidět. Nejspíš to bude na obřízku a záleží na tom zda chcete ponechat zdravou část předkožky, nebo udělat obřízku vysokou, aby už nebyly problémy.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga nebo urologa se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Adolfko návštěvník
  • 3 odpovědí

Reakce na MUDr. David Tomášek

Adolfko  |  Praha
  • 3 odpovědí
 |  Praha
Děkuji za odpověď a moc si toho cením, než bych se objednal mohu se zeptat jak by proběhlo kdybych si chtěl zdravou část ponechat? Líbí se mi vysoká obřízka, ale byl bych rad kdyby mi byla uzdička ponechána, ale to bude lepší vidět asi naživo a pak by se dalo neco dal naplánovat. Děkuji Adolf
broucek návštěvník
  • 9 odpovědí

Reakce na Adolfko

broucek  |  Hessen
  • 9 odpovědí
 |  Hessen
Dobry den, mam obrizku za sebou, z estetickych duvodu, mam ji nizkou a citlivost hodne odeznela, takze taky doporucuji obrizku vysokou, byl jsem na ni v Brne, tehdy stala tretinu prazske ceny, uz za ten rok zdrazili, ale porad budete na polovine, ale domluvte se asi na typu obrizky predem, ja to resil vice mene az na operacnim stole :-).
Adolfko návštěvník
  • 3 odpovědí
Adolfko  |  Praha
  • 3 odpovědí
 |  Praha
Děkuji za vaši zkušenost, dnes sem se objednal na Urologii u nás v nemocnici a chci zjistit co mi na to rekne pan doktor a pak bych se na zákrok objednal jinam, raději práci přenechám zkušeným operatérům kteří mají za sebou hodně těchto výkonů, chtěl bych ho požádat o mastičku na roztažení, ale počkám co mi na to řekne ☺️ za každou další radu budu velice rad!
Tealcz návštěvník
  • 1 odpovědí
Tealcz  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
 |  Moravskoslezský kraj
Ahoj, nutně to nemusí znamenat obřízku, taky jsem toto v 15ti řešil, nepřetáhl jsem předkožku přes penis. Bylo to zkrácenou uzdičkou, která tu předkožku dále nepustila. Operace byla na místě, trvala asi 5minut a nebolelo to, dá ti do předkožky umrtvovací injekci a provede zákrok. Potom jsem to nechal cca týden hojit, zkusil a už bylo všechno v pořádku.
Zajdi k urologovi, pokud to je pouze úzdička, tak si domluvíte termín a udělá to na místě během pár minut.
Adolfko návštěvník
  • 3 odpovědí

Reakce na Tealcz

Adolfko  |  Praha
  • 3 odpovědí
 |  Praha
Děkuji za tip, zítra jdu k soukromému urologovi v Praze a dam další informace.
Doktor ve Vašem okolí