Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Obřízka pomocí alisklamp

Anonymní
Mike
Ústí nad Labem · Vytvořeno: 3. 12. 2012 · Poslední odpověď 29. 5. 2022

Dobrý den,

poptávám lékaře v ČR, který provádí obřízku pomocí alisklamp, vážně uvažuji o obřízce a mám obavy z klasické metody kvůli zjizvení a nízké estetičnosti a poooperačních komplikací, je mi 27 let a vím, že proces zahlazování a "mizení" jizev trvá řadu let.

17 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Karel
    29. 5. 2022

    Pro soukromou zprávu mi napiš na: Kkarel-4
    zavinac seznam.cz

  • Anonymní
    Mato
    24. 5. 2022

    Drzim palce Daniel, ak budes mat nejake info, budem rad, ak sa podelis.

  • Anonymní
    Karel
    24. 5. 2022

    Pokud chceš podrobnosti, tak mi napiš: do zpráv. Tady to probírat nechci.

  • Anonymní
    DanielB
    24. 5. 2022

    Ahoj Karle ,

    Mohl bych poprosit podrobnosti v soukromé zprávě ?
    Dej vědět .
    Díky :)

  • Anonymní
    Mato
    8. 2. 2022

    Ahoj Karle, muzeme se domluvit na sourome zprave?
    Dekuji

  • Anonymní
    Karel
    23. 4. 2020
    Nejlepší komentář

    Máš to v soukromé zprávě.

  • Anonymní
    nemam_zadnou901466
    20. 4. 2020

    Mohl bys mi ten alisklamp č.30 objednat. Vše zaplatím dobírkou. Děkuji předem.

  • Anonymní
    Karel
    4. 4. 2019

    Tak jsem úspěšně po zákroku a léčení. Výsledek předčil všechna má očekávání. Nejen, že se citlivost na vnitřním listu předkožky, který je nyní plně obnažen zvýšila, ale také sex je zcela o něčem jiném. Míra citlivosti zcela jistě, alespoň na hraně žaludu bude v budoucnu nižší, ale orgasmus je nyní mnohonásobně vyšší. Pro partnerku je styk nyní také příjemnější a o orálním sexu se myslím nemusím dlouze rozepisovat.
    Vše jsem dělal pomocí preparátu Prepex, který jsem si modifikoval dle svých dispozic.

  • Anonymní
    Karel
    28. 2. 2019

    Ano, na obřízce jsem byl. Našel jsem doktorku, který mi udělal výsledek stejný, jak po Alisklampu. Jsem spokojený. Ale takto udělat obřízku fakt moc doktorů neumí. Podrobnosti když tak přes soukr. zprávu nebo mail.

  • Anonymní
    broucek593496
    28. 2. 2019

    Uz ubehlo 7 let, povedlo se ti to realizovat pres tady tu pomucku? Prijde mi to taky fajn,a le tady se nic takoveho nedela, hlavne z financnich duvodu, operateri by nemeli co jist:-). Takze si radsi reknou o 20 tisic, nez aby jsi si sam nasazoval nejake udelatko z plastu, ktere byva v ruznych modifikacich oblibene hlavne v Africe, kde na klasicke operace nejsou podminky a ani penize.

  • Anonymní

    wild6148000

    13. 1. 2019

    Váš email jsem musela odstranit z důvodů ochrany soukromí, vše lze poslat skrze soukromé zprávy, kopie Vám přijde na email, ale vše je anonymní a Váš email nemůže nikdo zneužít.
    Lucie

  • Anonymní
    bimbac770906
    10. 1. 2019

    Kontakt: XXXXX

  • Anonymní
    bimbac770906
    10. 1. 2019

    Ahoj,
    Měl bych také zájem, nebo alespoň pár relevantních odpovědí na otázky, které se týkají tohoto způsobu.
    Díky za každé info

  • Anonymní
    Karel
    2. 2. 2013

    Pedro, alisklamp se dělá v 9 velikostech a podle tvé velikosti, se konkrétně objednává. Než to dojde z USA, tak to chvilku trvá.
    Jinak průběh je vidět zde: http://www.youtube.com/watch?v=yWqQUjhruuY
    Všimni si, že celé je to hotové za 2 minuty. Klamp pak drží obě kůže u sebe a tím je srůst rovný a hladký. Sundá se to po 9 dnech.
    Pokud chceš detaily k zákroku a hojení, tak nechej svůj mail.

  • Anonymní
    PEDRO691
    2. 2. 2013

    Ahoj Oli ... Chcem sa spýtat ci si bol na tom zákroku a ako to dopadlo ... Ja by som mal tiež vážny záujem ale mam troška strach ...

  • Anonymní
    Oli
    31. 12. 2012

    Zdravím, Karle,
    já bych vážný zájem měl. Když tak mi ten kontakt pošli na mail oliver.jacek@yahoo.com
    Dík

  • Anonymní
    Karel
    26. 12. 2012

    Ano mám kontakt na jeden takového profíka kousek od Ostravy. Je hodně šikovnej a výhoda je, že pokud si to necháš udělat v pátek, tak v pondělí bez problému můžeš do práce.
    http://www.ulozto.cz/xhFB5Lt/alisklamp-presentation-pdf
    Pokud máš vážný zájem, ozvi se.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama