Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Relativní fimóza a vhodná obřízka

Anonymní
Chuan
Pardubice · Vytvořeno: 20. 9. 2017 · Poslední odpověď 4. 10. 2017

Dobrý den, je mi 29 let a už dlouho mne trápí relativní fimoza, věkem se zhoršuje můj urolog mne před dvěma lety ujistil že se kůže roztáhne , ale ba naopak kůže se stahuje , mám viditelnou jizvu s popraskanou kůži kolem dokola , rozhodl jsem se pro obřízku.Ale chtěl bych poradit jaký tip by byl pro mne vhodný.Mám spíše zájem o vysokou obřízku jelikož vnitřní list je pružný a bez poškození, fimozní prstenec mám přímo mezi vnitřní a vnějším spojením předkožky, také bych se chtěl zbavit přebytečné kůže předkožky a uzdičky která při erekci zvyšuje napětí kůže. předem děkuji za odpoved

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    registrovany_u583189
    4. 10. 2017
    Nejlepší komentář

    kdyz se to bude sit, tak ta jizva bude vzdy trochu vyraznejsi, ale neni to nic hrozneho, po rocne to bude jemnejsi, dobre to bude mazat Contractubexem na zmekceni jizvoveho tkaniva. Taky bych chtel radsi obrizku tzv. vysokou, ale nybrz jsem to s nim resil az na operacnim stole, kdyz uz meli muj penis v ruce, tak to bylo trosku pozde :-).

  • Anonymní
    Chuan
    3. 10. 2017

    Ahoj,
    Chtěl bych se hlavně zbavit zdravotních problému , ale určitě bych nechtěl zohavený penis s šerednou jizvou, doufám že seženu doktora který to udělá podle mích představ, nechci nic složitého.

  • Anonymní
    registrovany_u583189
    2. 10. 2017

    Na obrazku mate obrizku tzv. vysokou, pan doktor psal spise o realizaci obrizky nizke. Taky ji mam, nevypada to spatne, ale citlivost je hodne snizena a hned za zaludem je dost vyrazna jizva s carkama od vstrebatelnych stehu. Neni to vubec hezke a nevim, proc se doktori teto, ve svete mnohem beznejsi operaci, vyhybaji. Ve svete se pouzivaji i ruzna plastova/kovova udelatka, do kterych se zachyti prebytecna vnejsi predkozka a rana se zahoji bez sutury po odriznuti kolem dokola skalpelem, nebo se kuze zachyti tak natesno, ze proste prebytecna kuze po par dnech odumre, nekroticka cast se odloupne a mate krasnou obrizku bez rezani a lokalni anestezie a bez osklive mnohonozky kolem penisu. Ale zase je potreba dbat na hygienu a pobihate po svete s necim mezi nohama, nad cim nema doktor prehled, ze co se s tim deje.

  • prof. MUDr. Jiří Veselý CSc.

    · 22. 9. 2017

    Dobrý den, otázkou je, jak dlouho Vás to trápí a jestli byl vyšetřen cukr v krvi. Fimóza může být prvním projevem diabetu. Jinak platí to, co napsal Dr. Tomášek.

  • Anonymní
    Chuan
    20. 9. 2017

    Děkuji za odpověd, ještě bych se chtěl zeptat, zda se u nás v cz se dělá také tato obřízka . Mám zájem o tuto ,nevadí mi viditelný přechod jizvy a jestli tomu rozumím , je tam ponechán vnitřní list předkožky a není sešito přímo pod žaludem.Myslím že by to bylo nejlepší řešení mého problému s prstencovou fimofou, Váš názor?

  • MUDr. David Tomášek

    · 20. 9. 2017

    Nepředpokládám, že se zahojíte bez chirurgického zákroku. Vysoká obřízka je možná. Počítá s však hlavně s odstraněním vnitřního listu předkožky a kůže penisu se napojí téměř na korunku při basi penisu.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama