Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Reoperace obřízky

Anonymní
Bomber1
Plzeň · Vytvořeno: 21. 6. 2017 · Poslední odpověď 3. 10. 2017

Dobrý den,

rád bych se zeptal ohledně reoprace obřízky na pár věcí: Za jak dlouho se "většinou" provádí reoperace obřízky? Má to/setkali jste se s tím, že po reoperaci se vyskytli problémy s citlivostí penisu nebo nějaké jiné nežádoucí účinky? Děkuji za odpověd.

8 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Karel
    3. 10. 2017

    Před obřízkou je dobré si najít lékaře, který umí udělat i obřízku s jizvou dál od žaludu. Tam je pokles citlivosti malý. Je to o výběru doktora. Např. Mudr Tomášek ti doporučí obřízku nízkou, tedy jizvu hodně nízko u žaludu. Pokud muž netrpí kožními problémy před OB, tak žalud si zvykne a kůže je jen trochu pevnější. Nervová zakončení v žaludu zůstanou všechny, ale pocity jsou při jednom "zasunutí“ méně intenzivní, takže muž těch "zasunutí" musí udělat víc, což partnerka ocení. Prostě tempo růstu vzrušení má pak muž podobné jako žena. Není to vůbec problém, naopak orgasmus je pak silnější a hlubší. A keloidní jizvy na penisu jsou poměrně vzácné a navíc jsou léky, které to dobře řeší.

  • Anonymní
    registrovany_u583189
    2. 10. 2017
    Nejlepší komentář

    jo a citlivost penisu, doktor mi sice tvrdil, ze nejnovejsi nevim jaka studie tvrdi, ze citlivost nepoklesne, ale realita je jina, hlavne u nizke obrizky proste citlivost poklesne, protoze ta jemna vnitrni kuzicka za zaludem i s uzdickou je plna nervovych zakonceni, cevek a ty reaguji urcite vic na drazdeni nez nejaka jizvovina, ktera je vyslovene tupa na jakykoliv hmatovy, tlakovy podnet. Zalud je trvale oschly a taky 'ohloupne'. Jenom ti, co maji obrizku od detstvi, to nemaji s cim porovnat, na rozdil od sexujiciho dospelaka, kteremu je uz hodne let na to, aby to mohl porovnat. Nekomu muze dokonce povrch zaludu zhrubnout viditelne, keratinizace - zrohovateni povrchu, coz ma za nasledek jenom dalsi snizeni citlivosti. Ale je to opet vsechno individualni, jak s keloidnima jizvama, nekomu se delaji a nekomu ne, zjistite, az budete mit po zakroku :-). Existuji i takove trychtyrky ze silikonu, ktere se navlecou na zalud, aby k poklesu citlivosti nedochazelo v takove mire, ale je to dle meho dosti diskomfortni reseni.

  • Anonymní
    registrovany_u583189
    2. 10. 2017

    Ja sel na druhou obrizku po temer 3 mesicich, ta prvni se zahojila po 2 tydnech, ze uz byl penis pouzitelny na sex, ale tedy kuze zbylo jeste hodne a tak jsem po zaslani fotek doktorovi dostal druhy bezplatny termin a udelala sa druha obrizka, kde se zabralo uz poradne a tak se kuze sice jeste trochu krabati, kdyz je penis zalezly, ale treti uz delat nechtel, ze uz by to za zaludem nebylo kde prisit a navic by bylo riziko pri erekci, ze by se nedostavalo kuze. Proste mam zrovna penis, ktery se umi hodne zmensit a proto bude proste vzdy trosku plandavy :-)

  • Anonymní
    Karel
    25. 6. 2017

    Ahoj Kevine.
    Podrobnosti jsem ti napsal do soukromé zprávy. Otevřeš ji ikonou vpravo nahoře.

  • Anonymní
    Bomber1
    22. 6. 2017

    Jiří Chrastný - Nemocnice Rakovník. Pokud si to někdo přečtě, tak Vám rádím se mu vyvarovat. Abych nějak nástinil příbeh: Je mi 21 let, měl jsem problém s fimozou ( v klidovém stavu šlo přetáhnout předkožku, ačkoliv při erekci to šlo také ale s bolestmi a škrtěním penisu ), tak jsem na doporučení mého dědy( dodnes nechápu) šel k panu Chrastnému. Vyšetřil mě, já se zeptal zda je odstranit jen uzdička - on odpověděl že nikoliv tak jsem kývl na obřízku - o způsobech obřízek mi nic neřekl a já se z téhle stránky dozvěděl o různých typech. Následně jsem mu volal 2 dny před operací abych se ujistil teda jakou obřízku mi chce udělat - radši jsem 3x zopakoval že chci celkovou , nikoliv částečnou. Poté nastal den operace. Před operací jsem ho neviděl a vlastně ani žádného doktora, jen sestřičky. Po operaci jsem krvácel (docela dost). Obvaz atd jsem si musel vyměnit sám, dokonce jsme si o něm musim i sám říct, sestřičky velmi neochotné. Další den po operaci jsem odcházel z nemocnice BEZ JAKÉÉKOLIV KONTROLY ZÁKROKU - dokonce jsem doktora v nemocnici před ai po operace neviděl, nemluvil sním, nic. Sloužící doktorka mi napsala propoušteční zprávu a pustili nás. Nic mi nebylo řečeno, jestli je vše v pohodě, jak se mám starat o ránu NIC!. Dokonce semnou nebyla domluvena ani kontrola. Velmi vážně si pohrávám se stížností ke správnímu orgánu (např. lékařská komora). Budu rád když mi napíšete Váš názor :).

  • Anonymní
    Karel
    22. 6. 2017

    Kevine, páni doktoři nesledují tvoje předchozí příspěvky,
    https://www.estheticon.cz/diskuze/obrizka/hojeni-1-den-po-obrizce-i177847
    Obecně reoperace je vhodná po 6 měsících, kdy je vše zhojené a je tedy možné správně, určit co a kolik je potřeba odstranit.
    Můžeš sem, nebo přes soukromou správu, napsat, kde a kdo ti obřízku tak zmrvil.

  • Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.

    · 22. 6. 2017

    připojuji se k kolegovi Tomáškovi, protože na vaši otázku nelze jednoznačně odpovědět, už protože není popsán současný stav a případně problém, proč vůbec reoperaci chcete, přeji hezký den prof dušková

  • MUDr. David Tomášek

    · 21. 6. 2017

    Trochu nechápu na co se ptáte. Pokud se jedná o reoperaci, tedy opakovanou operaci, pak jsou rizika i průběh operace prakticky stejná jako při operaci první.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    *********************

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama