Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Správné hojení po obřízce

Anonymní
Freedy90
Praha · Vytvořeno: 16. 9. 2019 · Poslední odpověď 19. 9. 2019

Dobry den,

Zitra 13.9.2019 to bude tyden co jsem byl na zakroku zvanem obrizka,chci se zeptat zda podle fotek hojeni probiha v poradku? Stehy stale nevypadaly,avsak pocituji mensi citlivost zaludu a zda se ze i predkozka povolila,takze zaroven i ty stehy predpokladam...Trikrat denne namacim v hypermanganu..Kdy muzu zacit pomalu sexualne zit? V nemocnici pri propousteni do domaci pece,to jest 3 dny po zakroku mi rekli,ze muzu klidne hned,ale bude to neprijemne a bolestive,ze by radili tyden dva pockat,takze zvazuji ze jak vypadnou stehy ze bych se o to mohl pomalu pokusit,co Vy na to? Dekuji za odpoved a prosim o udrzeni anonymity ,) Preji hezky den

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Freedy90
    19. 9. 2019

    Zdravím,píši po týdnu,zítra to bude 14 dní od operace,stehy mě stále nevypadnuly všechny,avšak jsem předevčírem úspěšně masturboval,necítil jsem bolest,nic,akorát je to nezvyk a v oblasti uzdičky je to nepříjemné malinko skrz ty stehy...Doktor mi řekl minulý pátek na kontrole,že tyden mám ještě počkat a pak už můžu na to s mojí vletět,takže zítra bych to mohl zkusit,avšak stále se rozmýšlím...Přikládam fotky jak to vypadá momentálně..

  • MUDr. David Tomášek

    · 17. 9. 2019
    Nejlepší komentář

    Dle fotek to vypadá zatím dobře. Já nedoporučuji styk dříve než po 6 týdnech. Mažte si ránu Betadinem mastí často. Sprchy, respektive omývat co nejčastěji a pak promazat.
    Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    Karel
    17. 9. 2019

    Ahoj.
    Do vypadnutí stehů bych ránu moc mechanicky nenamáhal. Muže se ti to roztáhnout a jizva bude křivá a široká. Nebo rupne steh, a budeš to mít rozšklebené (v příloze). Taky ty stehy fungují jako knot a může ti při sexu skrze ně tam nalézt infekce. Po infekci je jizva dost škaredá.
    Masturbace jo, ale bez namáhání stehů. Např. vibrátorem přiloženým na žalud.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama