Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Iontoforéza v Ostravě

Anonymní
Hopsalenka
Ostrava · Vytvořeno: 16. 7. 2013 · Poslední odpověď 21. 10. 2020

Provádí nějaká klinika či studio iontoforézu proti pocení v Ostravě?

23 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    DROM
    21. 10. 2020
    Nejlepší komentář

    V Ostrave majú tuším Electro Antiperspirant vo Fakultnej nemocnici už x rokov. Viem, že som sa na to pýtal, keď som obvolával doktorov. Keď mi však povedali že tam musím prísť niekoľkokrát, tak som si ho radšej objednal domov. Kto má na to čas! Kupoval som to na www.iontoforeza.sk, ale myslím že sa to dá objednať aj inde. Stačí zadať do googlu.

  • Anonymní
    Honza213219
    12. 1. 2014

    Ahoj, já dostal pod stromeček ANTIPE a je to super. Po 10 dnech pocení skončilo. Fakt síla. Nemůžu tomu uvěřit. Brácha si ji koupil ve Vyškově v Lékárně, tam ji zapůjčí na odzkoušení. Zaplatíte zálohu v ceně přístroje, ale pokud nejste spokojeni, můžete ho vrátit a peníze dostanete zpět. Žádná anonymita přes nějaké e-shopy.
    Zdenk

  • Anonymní
    Nicki_ii
    4. 10. 2013

    teď jsou momentálně zase slevy - podzimní! mrkněte

  • Anonymní
    Dejvid
    26. 9. 2013

    Ale ne, už tam není ta sleva a já zrovna sehnal peníze jen na tu cenu se slevou... myslíte, že tam bude znovu ta sleva? Nevím, jestli seženu zbytek, nežiju si nějak na úrovni a počítám každou korunu :(

  • Anonymní
    dominos
    25. 9. 2013

    nevím co kdo má a nemá já si pískám přestal sem se s electro antiperspirantem potit s podpažím. To Vám byl snad nejhorší zážitek denně chodit a přes všechny deodoranty cítit ten agresivní pálivý pot..A teď? chodím si jak pán. pro mě třikrát hurá za EA

  • Anonymní
    DominikToretto
    20. 9. 2013

    Co vím tak nikdo jiný nemá řešení na nadměrné pocení hrudníku, břicha a zad.

  • Anonymní
    Karlas
    18. 9. 2013

    Dejvid: bohužel nedá, teď to hledám a radila sem se i s ostatními..Electro Antiperspirant to má plus nastavuje terapie na míru..Antipe je jistě fajn, ale nesplnuje mé pozadavky..Přeci jen mám problémy po těle a potřebuji adaptéry.Jdu do EA a hodim feedback

  • Anonymní
    Dejvid
    17. 9. 2013

    Dobrý den, také velmi zvažuji koupi jednoho z těchto výrobků, avšak stále nejsem rozhodnutý. Antipe je přecijen levnější, ale dá se k němu objednat i nějaké příslušenství na záda, hrudník a břicho? Děkuji za odpovědi

  • Anonymní
    LuluKa
    17. 9. 2013

    Pořídila sem si přístroj electro antiperspirant na základě recenzí. zpočátku jsem to brala jako jednu z možností eventuální pomoci, ale nedávala sem tomu velké naděje. Proč jsem zvolila takovou investici, presvedčila me 50 denní záruka a nezklamala. Dnes se nepotim už měsíc a stále se držím. Uvidíme jak často se bude třeba udržovat.

  • Anonymní
    Karlos207145
    16. 9. 2013

    V květnu 2012 jsem si objednal přístroj proti nadměrnému pocení. Objednal jsem si ho na léčbu nohou, které se mi extrémně potí od roku 2006, kdy jsem byl na sympatektomii kvůli pocení rukou. Výrobce Electro antiperspirantu se chlubí 100% účinností vůči čemu jsem byl skeptický. Vyzkoušel jsem všechno, od různých deodorantů, přípravků po jiné přístroje. Přístroj se ovládá velmi jednoduše. Na začátku jsem experimentoval s teplotou a množstvím vody. Doporučuji co nejvíce teplé vody aby byly nohy ponořené až po kotníky. Po dvou týdnech terapie jsem konečně pozoroval výsledky a po pár dnech jsem se přestal potit úplně. Konečně jsem mohl nosit sandály bez ponožek a být úplně v pohodě. Pocení nohou zcela ustoupilo. Po několika měsících, mám stále vynikající výsledky. Navíc léčím nohy pouze dvakrát za měsíc.

  • Anonymní
    lenik_a_jituli205056
    13. 9. 2013

    Zdravím,

    s iontoforézou Antipe jsem byla tak ohromně spokojená, že jsem se dokonce domluvila s prodejcem na spolupráci při prodeji. Takže už sem psát nebudu, ať nezkresluju diskuzi. Ale určitě doporučuji, každopádně vzhledem k mé zaujatosti si můžete přebrat sami.

  • Anonymní
    Viktor30
    13. 9. 2013

    Dobrý den,

    mam zakoupený taky Electro antiperspirant a tato volba je opravdu tou nejlepší..Přítel koupil konkurenci a není spokojený. Jsem rád že sem zvolil takto..Můj problém je pocení obličeje. Chtělo by to více reklamy! Toto je opravdu uzasna vec!

  • Anonymní
    DominikToretto
    4. 9. 2013

    Souhlasím s Vámi, pro mě nedůvěřivého kterého nepřesvědčila ani záruka vrácení peněz byl toto jasný argument. Chodil jsem na terapie k doktorce a když mě usušila tak jsem si elektroantiperspirant objednal;)

  • Anonymní
    kucisebik
    2. 9. 2013

    Dobrý den,

    byl sem si ten Electro Antiperspirant osobně vyzkoušet u svého lékaře. Zpočátku byla nedůvěra, tak jsem to přeci jen šel odzkoušet. Nyní není žádných pochyb, když tohle mi dokázalo usušit nohy, které roky trápí hyperhidróza. Za sebe, zkuste tohle. Doktoři za to dávají ruku do ohně. A já už jen souhlasím.

  • Anonymní
    lenik_a_jituli205056
    20. 8. 2013

    Píšu jak jsem slíbila. Je to pár dní co antipe používám a výsledky jsou prostě výborné. Ti co mi vykládali ať se na antipe vykašlu nevěděli o čem mluví. Je to výborné kvalitní zařízení, jsem spokojená jak želva a oceňuji i spoustu vychytávek, které oproti ostatním iontoforézám má. Jestli si někdo stěžuje, tak já to určitě nebudu. A co se týče reklamy v médiích, ta přece neurčuje kvalitu. Tak akorát výslednou cenu... Jinak tu druhou už nemám, když jsem tam volala vzali mi ji zpět s naprostým pochopením, žádné prokazování že by mi nezabrala nebo něco podobného. Jestli mi chce někdo vyčíst, že ji chválím ať si poslouží. Já vím svoje.

  • Anonymní
    lenik_a_jituli205056
    16. 8. 2013

    Pardon, jsem trdlo. Je to lulec@seznam.cz

  • Anonymní
    Agii25
    15. 8. 2013

    Jestli je něco takového v Ostravě netuším. Na doporučení od kamarádky sem si domů objednala Electro Antiperspirant. Jsem nejvíc spokojená s účinkem a celkově s výsledkem.Funguje u mě na 100%. Takže můžu doporučit tohle. Je to nejlepší investice jaká se mi povedla.

  • Anonymní
    Marie173479
    15. 8. 2013

    Gratuluji:-) a napíšeš nám email nebo nějaký kontakt, aby jsme si ji mohli koupit. Předem díky. M

  • Anonymní
    lenik_a_jituli205056
    15. 8. 2013

    Ahoj lidičky, tak se mi podařil husarský kousek. Tak dlouho jsem o iontoforéze mluvila než jsem ji objednala, že teď ji mám dvakrát. Rodina mi ji nachystala jako překvapení a já si ji pořídila taky… Pokouším se teď tu druhou prodat. Je zcela nová, nedotknutá, koupená teď takže s plnou zárukou i tou na čtyřicet dní na vrácení. Vypadá velice dobře a kvalitně a co se týče toho jestli zabere, dám vědět jak mi pomůže ta moje. Kdyby někdo chtěl tu druhou prodávám ji se slevou 500 – tedy za 7000. Vzhledem k tomu, že je zcela nová si myslím, že to stačí.

  • Anonymní
    lenik_a_jituli205056
    12. 8. 2013

    jojo, jenže já už jaksi začínám být k těm informacím skeptická. Před pár dny jsem začala všude možně hledat někoho kdo má opravdu zkušenost a to jak na mě někde vyloženě zaútočili mě přivedlo k hlubšímu pročítání a zkoumání. Došla jsem k tomu, že snad na všech diskuzích se z největší pravděpodobností tak akorát navzájem atakují výrobci a la zákazníci, takže zřejmě pokud to člověk sám nezkusí, tak je to prostě k ničemu, protože už těžko říct čemu doopravdy věřit... Tu záruku vrácení peněz mají oba tak co už.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama