Nejlepší metody odstranění podbradku

Nejlepší metody odstranění podbradku

Sara  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, chci se zeptat na nejlepší metodu k odstranění menšího podbradku, poradíte?
Amaryllis Centrum Praha  |  Premium member  |  Praha
  • 83 odpovědí
  • 26 Likes
Dobrý den,

pokud jde o menší podbradek, bez většího ochabování kůže, postačila by injekční lipolýza - u té je podstatou rozpad tukových buněk , jejich zánik a následné vyčištění z těla díky vlastnímu lymfatickému systému a bílým krkvinkám. Proces trvá asi 1 měsíc( záleží na věku pacienta, t.j. na rychlosti metabolismu a aktivity vlastních systémů), ale kontrola stavu za 2 týdny již hodně napoví, bude li zapotřebí ošetření zopakovat, nebo již ne.
Také můžete vyzkoušet opakované ošetření monopolární radiofrekvencí - počet opakování záleží na stáří kůže a velikosti podbradku, v tomto případě dochází i ke zpevnění kůže kolem dolní kontury čelisti a v obl. podbradku a části krku.
Určitě doporučuji absolvovat vše u odborníka a vybrat optimální metodu, jak vzhledem k nálezu, tak i vzhledem ke kontraindikacím.

Přeji krásný den, Takácsová, Amaryllis Centrum.
MUDr. Jaroslava Kačírková  |  Premium member  |  Otorinolaryngologie  |  Černošice
  • 980 odpovědí
  • 114 Likes
Metoda tumescentní liposukce po předchozí konzultaci.
MUDr.J.Kačírková Medilip
MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha, Ústí nad Labem
  • 550 odpovědí
  • 176 Likes
Konzultace a vyšetření plastickým chirurgem a následně doporučení toho nejlepšího zákroku pro Vás.
S pozdravem Dr.Horyna Pavel
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 5210 odpovědí
  • 1189 Likes
Není lepších či nejlepších metot. Jsou metody pro Vás vhodné, nebo nevhodné a to se tedy musí vidět.
Určitě se s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga (nebojte se zeptat zda a jak dlouho je atestovaný v oboru)se zkušenostmi v této problematice. Ideální je projít si konsultace na více pracovištích a vybrat si svého operatéra.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon .
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz
Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Související recenze a zkušenosti
Byl to můj první zákrok
Odstranění podbradku
  Spokojený/á
Tato liposukce byla mým prvním zákrokem, jinou zkušenost nemám. Byla jsem velmi spokojená.S výsledkem jsem velmi spokojená, posílám panu doktorovi velké poděkování za skvěle odvedenou práci, Více 
Pan doktor má skvělý přístup
Odstranění podbradku
  Spokojený/á
Podstoupila jsem tento zákrok před necelými čtyřmi měsíci a jsem moc spokojena... Výsledek je bezva. Pan doktor Remeš má skvělý přístup, sestřičky taktéž. Velmi milé jednání. Děkuji. :-) Více 

Související videa

Doktor ve Vašem okolí