Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Brada, implantát, liposukce, výplň

Dominkkaaaa
2. 3. 2021 · Poslední odpověď: 12. 3. 2021

Dobrý den, předem budu ráda za každý kontakt na odborníka, který má s tímto zákrokem zkušenosti. Mám malinkou bradu, která se pojí hned s krkem. Přikládám foto. Jsem silně nespokojená se svým profilem, jelikož toužím po výrazně spodní čelisti a bradě oddělené od krku. Nosila jsem 3 roky rovnátka a přeskakují mi panty z nějakého důvodu. Domnívám se, že liposukce podbradku pro mě není dostačující, ale určitě se nechci pasovat do role odborníků. Děkuji za případné rady a kontakty.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 12. 3. 2021
Dobrý den,
řešení určitě existuje. Dle této jedné fotky, a i podle toho jak popisujete Váš problém – tedy že jste již dokonce absolvovala ortodontickou léčbu - přichází u Vás v úvahu genioplastika tj. operační úprava, posun a úprava tvaru brady. Tento zákrok je možný i v kombinaci s liposukcí podbradku - to by už byl ale pouze jen doplňující zákrok.
Pokud byste měla zájem o více informací, poprosili bychom nejdříve předem zaslat emailem fotografie celé tváře zepředu, ze strany, ze 3/4 tváře, a nakonec i skus zubů.
Samozřejmě Vás také rádi přivítáme na naší klinice, kde Vám, v rámci nezávazné konzultace, můžeme nabídnout i 3D vizualizaci před a po, abyste měla představu o výsledku. Termín si můžete domluvit na recepci.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
S pozdravem,
MUDr. Barbora Šufliarsky
Maxilofaciální chirurgie
ABClinic Art & Beauty, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 3. 3. 2021
Dobrý den,
takto na dálku se bohužel nelze přesně vyjádřit. Nejlepší pro Vás bude osobní konzultace s lékařem, který na základě vyšetření doporučí pro Vás vhodný postup. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE, kde s Vámi probereme veškeré možnosti.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Profiloplastika
Žádné odpovědi
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 4. 2019
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2019
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 4. 2018
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 4. 2019
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 5. 2012
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Profiloplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2021
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi