Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Endoskopický lifting čela - rizika a vedení řezů

Anonymní
Anonymous330695
Valašské Meziříčí · Vytvořeno: 5. 1. 2016 · Poslední odpověď 11. 1. 2016

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s liftingem čela endoskopicky. Mám 50 let a uvažuji, že bych tento zákrok podstoupila. Nevím ale jaká jsou rizika. Slyšela jsem, že někomu zůstaly "vykulené oči". Také bych ráda věděla kudy se řezy vedou a zda je možné řez udělat i po stranách očí, že by se vytáhla kůže pod očima. Na horních i dolních víčkách jsem byla cca před 10 lety, takže kůže pod nimi není moc povolená, jsou na ní spíš jen vrásky. Děkuji

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    Inka212687
    11. 1. 2016
    Nejlepší komentář

    Taky jsem o tom přemýšlela. Když ale vidím např. Dagmar Patrasovou, a spoustu jiných známých osobností, tak raději nic. Připadají mi doopravdy "vykulené". Nevím, je-li to tímto zákrokem, nebo jiným, ale podle mého názoru vypadají hrozně.

  • Anonymní
    Anonymous330695
    6. 1. 2016

    Mockrát děkuji za odpověď. Marcela

  • Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.

    · 5. 1. 2016

    Dobrý den,
    při endoskopickém liftingu obočí se zpravidla provádí 6 asi 10mm předozadních řezů ve vlasech kousek za vlasovou hranicí. Vykulené oči po tomto zákroku zůstat nemohou, pouze nadmíru zvednuté obočí, to je ale podle mého názoru velmi obtížné provést. Kůže pod očima se touto technikou klasicky nevytahuje. Upraví se tím ale případné vrásky a kožní nadbytky zevně od zevního očního koutku.
    S pozdravy,
    O. Měšťák

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.