Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zúžení vagíny

Uzivatel
12. 12. 2007 · Poslední odpověď: 7. 6. 2011

Dobrý den, před 10 lety jsem podstoupila gynek. operaci-odstranění dělohy, při které mi doktor upravil-zůžil a zkrátil vagínu. Celé roky bylo vše v pořádku.Poslední tři roky mám problémy při styku - jsem na kraji tak zůžená, že to moc bolí-štípe,páli, a vnitřní stěny jsou při styku také bolestivé. Celkově - jako bych byla na kraji sešitá a uvnitř moc úzká, krátká, bolavá a suchá.Nepomůže ani lubrikační gel - i po něm zůstává poševní vchod úzký. Co mohlo způsobit toto zůžení, které už mám tři roky a nic nepomáhá?Musím podstoupit nějakou další plastiku vagíny?Také mívám opakované záněty, ale i po jejich vyléčení se stav nemění.Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Mohu se zeptat, zda jste již pro daný problém byla operována?
MUDr. Petr Pícha
Praha . 12. 12. 2007
Zdravím, problém, který Vás trápí je nutno vyšetřit a teprve potom můžeme navrhnout řešení. V případě Vašeho zájmu se objednejte na tel.: 266610245 k Dr. Píchovi do GynCentra Praha Hloubětín. Hezký den Dr. Pícha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi