Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení penisu

Anonymní
V9X74K
· Vytvořeno: 17. 11. 2007 · Poslední odpověď 18. 8. 2015

Ahoj! Chtěl jsem se zeptat pana MUDr Svobody, jak je to tedy s tím operativním zvětšením penisu, v diskuzi jste psal něco v tom smyslu, že byste chtěl znát lékaře, který tu zminovanou operaci provádí. Je tedy možné operativně prodloužit čí zvěčit přirizení, nebo je to jen rozsáhlá mystifikace. Z obsahu zákroků jsem ale nevičetl, zda vaše chirurgie se zvětšováním zabývá, jestli ne, tak poradíte kam se obrátit?? A kdyby ano, existuje informační brožura zákroku??, nebo jiný zdroj inf..

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    roman3155
    18. 8. 2015
    Nejlepší komentář

    Přístroj na zvětšování penisu - *****************
    Používal jsem prodlužovač 4 hodiny denně během 5 měsíců a dostal jsem se z 13cm na 17cm.

  • Anonymní
    seman
    12. 3. 2015

    Taky jsem měl malý penis. Řešil jsem to před pár lety. Tnkrát jsem toho dost vyčetl na blogu ************* je a koukam, že ještě funguje. No a narazil jsem i na super-***********, tak asi vyzkouším zvětšit penis ještě víc :-)

  • Anonymní
    Maycon9
    21. 1. 2014

    A na to nejzajímavější žádný z doktorů neodpoví

  • Anonymní
    Vladim
    16. 12. 2013

    Zmínili jste se, že jestliže o někom víme, ať to napíšem. Beru to trochu jako hozenou rukavici a tak:
    Před téměř dvaceti lety prováděli tenhle zákrok lékaři Perovič a Djodjevič (? Džordževič, nepodařilo se mi najít originální záznam) v Bělehradě:
    *******************
    Pravda, zákrok není triviální a pak měla válka v bývalé Jugoslávii jiné priority...
    Dnes jsme o dvacet let dál a tak si myslím že by bylo možné místo autologní hrudní chrupavky použít \"inženýrský\" implantát modelovaný na míru:
    *************
    ****************
    Rád si přečtu Váš názor, přeji hezký den!

  • Anonymní
    pepeek
    8. 3. 2013

    zdravim chtel bych se zeptat je mi 18 a se mi stopori tak ho mam tak 14 cm ale v obvodu malo a ldyz ůezi tak je strasne malinkje poradi mi nekdo co stym ?? prosim :) predem dekuju

  • Anonymní
    petrch191193
    30. 1. 2013

    Zdravím, chci se zeptat když muj penis ma ted 6 cm, je možné zvětšit třeba na 15-18 cm ?

  • Anonymní
    cleud
    25. 12. 2012

    Dobrý den, zajímalo o kolik cm by dal zvětšit můj penis. Ve stopořeném stavu má asi 14cm v ochablem je malinky. Taky me zajima cena a delka mimo procovni schopnost. S Pozdravem Jarda Š.

  • MUDr. Otakar Lucák

    · 20. 11. 2007

    K této diskuzi se přidám pouze jedním upozorněním - veškeré zákroky na penisu týkající se jeho tzv. prodlužování apod. sebou nesou tak velká rizika ( jak kosmetická, tak funkční), že i když s velkou lítostí, ale zato velmi vřele, doporučuji tazateli raději o těchto zákrocích neuvažovat. S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava

  • MUDr. Svatopluk Svoboda

    · 17. 11. 2007

    Je mi líto, ale musím vám sdělit, že penis zvětšit žádnou operací nelze. Snad jen nepatrně prodloužit jeho malým vysunutím z břicha, ale to nemá prakticky žádný smysl. Rozhodně zvětšující operace penisu neprovádím a také nevím kdo by se tím s nějakým úspěchem zabýval. Opravdu bych chět znát lékaře, který něco takového skutečně úspěšně provádí a seznámit se s jeho výsledky. Podaří-li se vám někoho takového najít, dejte mi vědět, rád se přiučím. Zdraví Dr Svoboda

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama