Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Alternativní metody zvětšení penisu a arabská masturbace

Martin21
8. 10. 2011 · Poslední odpověď: 5. 2. 2012

Dobrý den,rád bych věděl jak se provádí arabská masturbace nebo kde se o ní dozvím něco podroběnějšího.Předem děkuji za odpovědˇ.S pozdravem Martin

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 2. 2012
Obojí čeština nevylučuje.... tady mne má asi někdo hodně rád.... (anonymy - ty mám nejradši). Přesto i přezto zdravím Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Josef  Hrbatý
Karlovy Vary . 12. 10. 2011
Ano, jedna z často uváděných alternativních metod zvětšení penisu je tzv. Arabská masturbace doprovázená nápory na svěrač. Tímto způsobem je možno docílit zvětšení objemu či délky penisu. Výsledky však nejsou trvalé a není známo, že by nějaká z na internetu uváděných metod byla účinná nebo trvalá.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 9. 10. 2011
Klaním se před znalostmi kolegy Frajera. Tato metooda mi doposavad známa nebyla a poučím se z jeho slov a nastuduji to na internetu. Přez to se domnívám, že Váš dotaz nepatří na stránky zabývající se plastickou CHIRURGIÍ, neboť náš obor je oborem invasivním. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 9. 10. 2011
Dobrý den, tato technika je považována za jednu z alternativ neinvazivního prodloužení penisu....doporučím vyhledávač google, jistě tam najdete to co hledáte.....
S pozdravem Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 2. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi