Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bullhorn lip lift - dovření úst

Anonymní
sovina
Olomouc · Vytvořeno: 27. 4. 2017 · Poslední odpověď 19. 4. 2020

Dobrý den.Mám prosím dvě otázky ohledně chirurgi.zvětšení rtů: Nejsou po operaci zvané Bullhorn lip lift,(excise kůže pod nosem) potíže se zavíráním ,případně osycháním úst? Případně není poté potřeba vyvíjet větší tah k zavření úst? Na fotkách PO operaci mi u všech žen přijde,že mají neustále pootevřená ústa, jakoby je nemohly ani pořádne dovřít...Přece jen se červen rtu vytáhne dost nahoru..A druhý dotaz:Jak dlouho přetrvává otok rtu po VY posunu,než ret splaskne natolik ,aby neupozornil okolí.Děkuji

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Mefka
    19. 4. 2020

    Do ry den, tiez by som sa rada informovala u akeho doktora ste boli na zakroku. Ďakujem

  • Anonymní
    Market899800
    15. 4. 2020

    dobrý den, mohu ze zeptat na lékaře u kterého jste byla na zákroku? a jak jste byla spokojená s výsledkem? případně fotku před a nyní po zahojení jizvy? o tomto zákroku bohužel není tolik infomací a fotek jako například o zvětšení prsou :( . Já o něm uvažuji také, přijde z technik zvětšení rtů jako celkem přirozený , než napíchané kačeří rty. moc děkuji

  • Anonymní
    Jaana
    23. 11. 2019
    Nejlepší komentář

    Dobrý den , tento zakrok jsem podstoupila a je pravda že od te doby když jsem uplne zrelaxovana tak usta jsou mirne pootevrena ( v mem pripade
    v noci) pres den zezačatku jsem take mela pocit že musim usta zavirat silou ale během par tydnu to vymizelo. Jizva pod nosem je mirne viditelna ale i tak bych na zakrok sla znovu protože v mem pripade jine zvetseni rtu by neprineslo vysledek.

  • MUDr. David Tomášek

    · 26. 10. 2017

    Není co dodat, musím Vás vidět a pak uvidíme co s tím. Zdraví Dr. Tomášek

  • Anonymní
    Damouse8it
    24. 10. 2017

    To je hrozna skoda. Rada by som k Vam prisla na reviziu. Len 2mm v jednom malickom node, na dlzku tak 2mm. Uz len doladit ten stary z pred 4rokov. Inak naj zakrok, aky som kedy podstupila. 1*

  • Anonymní
    sovina
    28. 4. 2017

    Krásný páteční  večer pane doktore Vám i klientům...děkuji za odpověd..chápu Vaše postoje k těmto metodám.Nicméně by mě i tak zajímala odpověd na mé otázky.

  • MUDr. David Tomášek

    · 28. 4. 2017

    Já osobně metodiku excise kůže pod nosem za účelem zvětšení červeně hor. rtu nedělám, nikdy není jasné jak bude jizva pod nosem vypadat a pak člověk má navždy jizvu a vypadá jako když má rýmu - je to vytloukání klínu klínem, z jedno handicapu do druhého. Posun VY jsem dělat přestal. Hranice rtu v místě které je posunuto dělá často příčnou rýhu ve rtu a nelze to pak ani vyplnit. Zabývám se touto problematikou více než 20 let. Preferuji vyplnaně vlastním tukem.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

    Prosím, hodnoťte naše odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.