Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Chirurgické zvětšení rtů- kam v Praze co nejdřív?

Anonymní
VeronikaV
Praha · Vytvořeno: 19. 12. 2016 · Poslední odpověď 21. 1. 2018

Dobrý den, ráda bych podstoupila chirurgické zvětšení rtu metodou odstranění kůže pod nosem. Ideálně bych tento zákrok ráda absolvovala přes svátky (je to brzy, já vím), ale na webových stránkách klinik nejde pořádně dohledat cena, eventuelně jestli tento zákrok je na klinice prováděn. Moc tedy prosím o jakékoliv informace od lékařů, kdo tento zákrok v Praze vykonává, za kolik, a jestli eventuelně je možné zákrok podstoupit v nejbližších termínech. Jsem po zvětšení rtu kys. hyaluronovou a nejsem spokojena s tvarem, ten co si přeji je možný asi jen touto metodou.. Děkuji moc za odpovědi

18 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Damouse8it
    21. 1. 2018

    To nie je botox. Bullhorn lip lift.

  • Anonymní
    Nela643584
    21. 1. 2018

    Která metoda je prosím podle Vás nejlepší při zvětšení rtu ? Chodila jsme na zvětšení kyselinou hyauronovou bohužel to vydrží chvíli a mám také informace ze při špatném vpichu se mohou účast kanálky které vedou k očím a člověk muže oslepnout , jsou tyto informace správné?

  • Anonymní
    Damouse8it
    24. 10. 2017

    Ako ste dopadli ? Kam teda na ten bullhorn lip lift? Ja uz potrebujem malu reviziu. Dakujem za odpovede. ? ?

  • Anonymní
    schnugel
    13. 1. 2017

    Dekuji, muzu se zeptat kde zijete? Predem dekuji Renia

  • Anonymní
    Damouse8it
    5. 1. 2017

    Scott Haupt, Utah

  • Anonymní
    schnugel
    4. 1. 2017

    U koho jste byla v USA?

  • Anonymní
    Damouse8it
    22. 12. 2016

    Rado sa stalo. Ku ktorému doktorovi? Osobne si myslím, ze zákrok by prakticky nemal byt drahší ako blefaroplastika. Max 10 000 czk, možno 5-7000 czk...ako jedno oko. Ale niektoré klinky by zhrabli Vaše prvorodené aj obe obličky alebo pravú ruku k tomu, lebo cena ešte nie je vo východnej Európe \"nastavená\".   :D

  • Anonymní
    Damouse8it
    22. 12. 2016

    U.S.A. $2500 vrátane zmenšenia nosných dierok

  • Anonymní
    schnugel
    21. 12. 2016

    Zadnou fotku jsem nedostala

  • Anonymní
    VeronikaV
    21. 12. 2016

    Moc dekuji za zaslane fotky a info z vasi zkusenosti, rty mate super, jsem momentalne objednana na konzultaci 11. ledna, tak uvidim co mi rekne doktor..Na kolik vas vlastne zakrok vysel? Vsude vidim jine ceny a nemohu poradne ani dohledat realnou cenu..

  • Anonymní
    schnugel
    21. 12. 2016

    Kde jste si nechala delat rty a botox?
    Predem dekuji Renia

  • Anonymní
    Damouse8it
    21. 12. 2016

    Zvážte aj Nemecko. Je to pol hodinová záležitosť v lokalke. Ja som po operacii šoférovala sama domov. ;)

  • Anonymní
    Damouse8it
    21. 12. 2016

    Odporucam

  • Anonymní
    Damouse8it
    21. 12. 2016

    Ja som zákrok podstupila. Sústavne dostávam komplimenty na moje pery a uz sú to 4 roky. Moja tvar vyzerá mladšie, mam krásny, sexy tvar pier a menší rozdiel medzi nosom a perami, pery nevyzerajú ako dve klobásy. Jazva nie je moc vidno. Áno, z tenuckej ružovej čiarky sa časom zväčšila a je širšia,  ale nie je ju vidno až kým doslova nezaklonim hlavu. Hojila som sa super rychlo, ale bolo to nepohodlné asi 2 mesiace.  Po 5 dnoch dom sla do prace. Nedajte si nikdy zasahovať do svalu. Len odstranit kožu. Vyberte si chirurga, ktorý je známy perfektným stehom a detailným prístupom. Moj chirurg tento zákrok nikdy predomnou nerobil, ale podarilo sa mu, lebo vie šiť. Keď sa zamyslite, je to cele o perfektnom meraní, symetrii a zasiti. Nic iné len odstránenie kúska koze tak ako pri blefaroplastike. Choďte k niekomu, kto robí blefaroplastiku už roky a budete o.k. Vzhlad jazvy sa da doladiť laserom. Vyplnove materialy sú bublina, ktorá veľmi rýchlo splasne, bezodne vrece. Prve tri dni uplne neprirodzeny vzhlad, pery ako dve jaternice, modriny a ta bolest pocas zakroku...opakovanie 3-4x rocne. Po čase si tiez môžete vytvoriť alergickú reakciu...akoby telo reagovalo štýlom \"mam toho dosť \".

  • Anonymní
    VeronikaV
    20. 12. 2016
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, děkuji za odpověď. Byla jsem na výplni rtů Juvedermem princess a jsem nespokojena s horním rtem, resp. přála jsem si o zmenšení vzdálenosti horní červeně rtu od nosu, bohužel zákrok nedopadl dle mých představ... Proto už si nejsem uplně jistá, zda se výplňovými materiály dá řešit mé přání..

  • Anonymní
    VeronikaV
    20. 12. 2016

    Byla jsem na výplni rtů Juvedermem princess a jsem nespokojena s horním rtem, resp. přála jsem si o zmenšení vzdálenosti horní červeně rtu od nosu, bohužel zákrok nedopadl dle mých představ... Proto už si nejsem uplně jistá, zda se výplňovými materiály dá řešit mé přání..

  • Klinika Laser Esthetic

    · 20. 12. 2016

    Dobrý den, souhlasím s níže uvedeným názorem kolegy Tomáška, výsledky těchto operací nevypadají zcela přirozeně, v dnešní době existuje velké množství různých výplňových materiálů, které rty omladí, vymodelují a zcela přesně dle vašich představ.
    S pozdravem
    MUDr. Pavel Hlava

  • MUDr. David Tomášek

    · 19. 12. 2016

    Tento postup je ta nejhorší volba, kterou chcete podstoupit. Nikdy nevíme jak veliká, resp. široká bude jizva po zhojení, jak bude viditelná a pod. A je to potom na celý život. Já bych tento výkon asi nikdy nedělal.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.