Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Trvalé zvětšení rtů - možnosti

Anonymní
kristyna485274
· Vytvořeno: 3. 4. 2017 · Poslední odpověď 1. 6. 2021

Momentálně mám zvětšení rty 1ml kys. Hya. ráda bych trvalé zvětšení rtu, vlastním tukem nechci, vím že se to vstřebává. Chtěla bych změnit i tvar pusy, přemýšlela jsem nad VY posunem, ale prý vzniká vráska uprostřed rtu a to nechci a prý se to ji moc nedělá. Jaké jsou ještě jiné možnosti kromě permalipu a VY posunu aby byl výsledný efekt změny tvaru rtů a ne jen efekt naducanosti?

18 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Amanda518686
    1. 6. 2021

    Dobrý den, já jsem na rtech byla na klinice https://www.estheticon.cz/chirurgove/aether-institute-prague - podstoupila jsem tuto proceduru. A s výsledkem jsem spokojená maximálně. Doporučuju tuto kliniku!

  • Anonymní
    senderka2
    13. 5. 2018

    u vás to vidím na bullhorn lip lift -zkrácení kůže mezi horním rtem a nosem..horhí ret se vytáhne nahoru a zvětší..jizvička těsně pod nosem bude časem sotva znatelná

  • Anonymní
    calimero
    6. 4. 2017

    Martin Skala OB clinik mrknete na nej je opravdu mooc sikovny a to ja jsem hodně velky puntickar a trvalo mi strasne dlouho nez jsem nekoho takoveho našla

  • Anonymní
    kristyna485274
    6. 4. 2017

    Děkuji moc a kdo vám to dělal? ?

  • Anonymní
    calimero
    5. 4. 2017
    Nejlepší komentář

    Ja mela pred tim permanentní makeup a uz jsem to nechtela a chtela jsem sve rty mit takhle ale nic mene jsem mela asymetricke rty poradne jsem vysvětlila panu doktoru ze mam jeden ret mensi a jeden vetsi a ten menší ze je dokresleny a vystinování viz obrazek z pohledu leva strana a pohoda? super doktor ktery opravdu umi a ten mi VY posun nedoporucoval, jsem v predchozi zprave psala ze se sliznice po rezu jakoby nafoukne a doporucil prave tuto techniku

  • Anonymní
    calimero
    5. 4. 2017

    To fakt nevim kdyz nekdo umi tak umi a spousta doktoru to delat nechce protože se toho boji mely jsme tu neskutecne diskuze

  • Anonymní
    kristyna485274
    5. 4. 2017

    A nemáte ještě fotku před? Takhle to vypadá moc hezky a jak říkají doktoři o tom rozšklebení té jizvy po čase?

  • Anonymní
    calimero
    5. 4. 2017

    Muzu doporucit straasne dlouho jsem vahala a probirala na toto tema s vice lidmi,naopak jdu jeste v zari vhci jeste vic zvetsit

  • Anonymní
    calimero
    5. 4. 2017

    Naopak tady to moc nechteji delat protoze to umi malo kdo,proc VY posun ne? Chtela jsem to taky a pan doktor mi uplne jasne vysvetlil ze jakmile rizne do sliznice jakoby ret otece a pak uz nema kontrolu o kolik by to mel zvednout

  • Anonymní
    calimero
    5. 4. 2017

    po

  • Anonymní
    calimero
    5. 4. 2017

    Poslu

  • Anonymní
    kristyna485274
    5. 4. 2017

    Děkuji za odpověď a posun nedoporučujete proč? Já mám právě strach u excize z těch jizev, nemáte fotky jak to vypadá? ? spodní ret bych asi vůbec neřešila, spíše jen horní.

  • Anonymní
    calimero
    4. 4. 2017

    Dobry vecer Kristynko VY posun nedelejte na to uz jsem dostala vysvetleni od mnoha doktoru,jsou jeste dve metody excize kuze nad hornim rtem nebo pod nosem ja mam od 15.3 nad hornim rtem a jsem max spokojena,je to tak mesic co se to tu resilo na techto stránkách dejte vedet

  • Anonymní
    Tereza453201
    4. 4. 2017

    Byla jsem v Perfect clinic za 19.500, ale co vím, cena za tuto výplň je všude, v rozmezí 1000kc, stejná. :)

  • Anonymní
    kristyna485274
    4. 4. 2017

    No vypadá to hezky a můžu se zeptat na cenu?

  • Anonymní
    Tereza453201
    4. 4. 2017

    Mám pouze horní ret ve velikosti 4mm (2 vel.)

  • Anonymní
    kristyna485274
    4. 4. 2017

    A jakou máte velikost?

  • Anonymní
    Tereza453201
    4. 4. 2017

    Určitě se kouknete na moje před a po - mám permalip a jsem nadmíru spokojena :)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.