Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmrzačení "V" posunem rtu

Anonymní
nanuk
Karlovy Vary · Vytvořeno: 3. 7. 2017 · Poslední odpověď 19. 2. 2020

Před 2 a půl měsíci mi byla na moji žádost o změnu tvaru rtů doporučena V- posun plastika (na dolní ret)..Já osobně jsem chtěla jinou metodu ale tahle prý udělá to ,co požaduji.....Byly tedy vyříznuty dvě "Véčka" ve sliznici zevnitř spodního rtu...Efekt, který měla operace přinést se vůbec nedostavil..naopak ,došlo k vyboulení rtu v místech, kde se dolní ret dotýká horního ,místo aby se ret vyklenul na spodní části spodního rtu směrem k bradě.. Efekt operace tedy totálně nežádoucí..spodní ret je stále do tvaru "V"( tudíž stejný , jaký jsem měla před operací ) a ještě k tomu se vytvořily ,dvě boule na tváři zvenčí..takže viditelné..jsou na bílé kůži mezi rtem a bradou,přesně v místech ,kde bylo zevnitř "rýpáno"..... Pro představu to vypadá,jako když si strčíte dovnitř pusy ,pod spodní ret dva tamponky, z každé strany jeden a díky nim pak nemůžete pořádně artikulovat..vyslovovat-...usmát se....prostě nic.. a ještě jsou vám vidět na obličeji zvenku.......je to jakoby vám někdo přišil z vnitřní strany na sliznici spodního rtu dvě nafouklé polštářky a ty dookola napevno obšil....... Doted jsem doufala ,po skoro třech měsících po operaci ,že je to jen přechodná věc.. že boule zmizí ,vstřebou se..a já budu moci zase používat spodní ret jako každý člověk,,smát se,mluvit bez problémů ..atd.....Dnes na kontrole u operatéra,mi bylo ale arogantně sděleno,že tam žádné boule nevidí, že se to možná trochu oplaskne ,ale jinak to tak už zůstane."To je přece ten posun milá paní." bez těch boulí by se to neposunulo.......Takže "V posun " znamená mít na bílé kůži mezi rtem a bradou ,dvě tvrdé viditelné boule na obličeji... K tomu už není co dodat.....Přístup lékaře, který mě takřka vyhodil ze dveří,zapřel i to,že mne ani pořádne neiformoval o této metodě nebo rizicích..mě doslova šokoval.....Jsem trvale poškozená za 20 000,- kč ...chodím mezi lidmi jak ryba,usmát se nemužu,pořádně vyslovovat ,artikulovat taky ne...vypadám jak kdybych měla v puse vycpávku...ret mi vůbec nemuže přilehnout zevnitř k dásním..protože ty boule jej neustále drží odchlípený od zubů a dásní....ret je totálně zhluboka vysušený ,že to nespraví ani nejučinnější balzám na rty. Jak ted vypadám ani nebudu komentovat..vůbec se nepoznávám.....Jsem vážně neštastná a šokovaná zároven........Doufala jsem lékař -chirurg , ví co dělá..,ale ukázalo se že neví vůbec nic a když se vám něco nelíbí vypadnete z ordinace......Jeho přístup byl od začátku laxní,rychle rychle..šupky dupky ...žádné přeměření milimetrů před operací atd..nic se nekonalo..už to mě mělo varovat...Jjediná otázka na emailu od pana doktora ,byla na finance.:-)) ..Tot k panu lékaři..... A tak se chci zeptat ,než to budu muset řešit jinak.,možná i soudně......jde tento V posun vůbec vrátit zpět nebo budu trvale poškozena?..děkuji

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    macao
    19. 2. 2020

    Paneboze!!!! Mam naprosto stejnou zkusenost ve vsech ohledech. Podstoupeno pod 3 tydny a mam takovy strach ze nejim ani nespim. Prosim moc o radu. Jak jste vyresila a kdo takrok delal.

  • Anonymní

    wild6148000

    1. 8. 2018

    a jak to dopadlo?

  • Anonymní
    nanuk
    7. 7. 2017

    update..: Ptám se různých českých chirurgů zda lze operace nějakým způsobem vrátiit "zpět" ,nikdo neví...takže jsem oslovila zahraničního chirurga ,pana Prof. Dr Nikolay Serdeva..a ten mi odpoveděl ,že je to možné...haleluja

  • Anonymní
    nanuk
    4. 7. 2017

    Dobrý večer.paní doktorko ...to je mi jasné..já spíš hledám někoho, kdo tyto výkony provádí a má s nimi zkušenosti..nejlépe z okresu Olomouc..a to je trošku problém ..jinak děkuji za reakci

  • Prim. MUDr. Alena Schmoranzová

    · 4. 7. 2017
    Nejlepší komentář

    Bez osobního vyšetření takto delikátní ho problému. Vám nikdo nic neporadí. Dr Schmoranzová

  • Anonymní
    nanuk
    4. 7. 2017

    fotku mohu poslat lékaři který bude mít zájem..sem fotky nevkládám z důvodu ,že zde chybí funkce na smazání... čekám spíše na reakce od lékařů...nejlepe těch ,co s tímto výkonem mají praktické zkušenosti..Zajímá mě,zda lze V posun vůbec nějak napravit-opravit..v případě,že ani za dalšího čtvrt roku se stav nespraví a to z estetické i zdravotní stránky.

  • Anonymní

    mich6149667

    4. 7. 2017

    Ahoj, jo vidím - ale proč nedáš svoji, podle rtu tě přeci jen nikdo nepozná. Přiznám se, že mi ani ta ilustrativní fotka nepřijde nic hrozného (samozřejmě...psala jsi o těch dalších nežádoucích projevech:(), ale esteticky myslím.
    Zkus tu svou fotografii, uvidíme co lékaři - máš teď 3M od operace, už je to zcela zhojené, že?

  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    4. 7. 2017

    Foto by bylo ideální, proč nedáte fotku svých rtů? ......

  • Anonymní
    nanuk
    3. 7. 2017

    vložím sem ilustrační nákres...aby jste lépe pochopili o čem hovořím a co tato nevhodná operace vlastně provedla s mým spodním rtem.

  • Anonymní

    mich6149667

    3. 7. 2017

    Ahoj, bylo by ideální, pokud by si sem vložila fotku - pokud nemáš před zákrokem, tak alepsoň po zákroku, jinak ti lékaři dají obecnou odpověď - s fotkou budou mít více info.

    Jakou metodu jsi měla vybranou ty? Chtěla jsi výplně?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.