Vagina od dárkyně

Vagina od dárkyně

Juliett333  |  návštěvník  |  Presov
Ahoj! Chci zmenu pohlavi a chci to resit transplantaci kolik by to stalo ?? Hradi to
poistovna?? Jsem kluk 34 let a uz 20 let se oblikam jako holka! Chtel by vaginu od darkyne,nejak tak jak se to dela pri nahlem
umrti-autonehoda a tak a pritom se odebiraji organy ktere jsou pouzitelne a zachrani 7 dalsich lidi pokud je souhlas rodiny !!!
Erin  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Ahojky, pokud chápu dobře platné zákony, tak to není možné.
jitka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Ahojky Juliett. Pisni mi. Jsem na tom stejne. Pa,pa. Jir(t)ka. Muj email dám na podtání v soukromé zprávě.
Michaela  |  Moderátor
  • 1156 odpovědí
Kolik jsem toho o transsexuálních operacích nastudovala a prohovořila s českými odborníky na tyto operace, o transplantaci vaginy jsem neslyšela.
Operace Male to Female se provádí operační metodou, následkem které je "nová" vagina opravdu velmi autentická, v Čechách máme odborníky vyhledávané i v zahraničí.

O tom jak probíhá rekonstrukce vagíny a s čím je nutno počítat se podívejte v tomto krátkém videu s prof. MUDr. Veselým https://www.estheticon.cz/video/rekonstrukce-vaginy-pri-zmene-pohlavi
Michaela  |  Moderátor
  • 1156 odpovědí
Jirko, kvůlu ochraně osobních dat, jsem tvůj email musela smazat, komunikovat soukrokmě ale můžete díky soukromým zprávám.
M

Související recenze a zkušenosti

Operace transsexuálů - Související videa

Doktor ve Vašem okolí