Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Estetická modelace labií

Anonymní
ajka766572
Brno · Vytvořeno: 21. 11. 2019 · Poslední odpověď 16. 9. 2023

prosím vás mám takýto problém: vyrezaný krytoris, malé pysky, aj veľké - NEDOBROVOĽNE.. " pokúšala som sa to upraviť naťahovaním kože od: zadku, stehien a najbližšieho okolia.. vyškrabavaním najbližšieho tkaniva popod kožu zo stehien zadku a fixovaním niťami ; tiež - aj: transplantáciami - tuku - ale zakaždým mi všetko odumrie - čo s tým ..? veľakrát výplň náhradným tkanivom - no ten zakaždým - ODUMREL.. : (

11 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Ilianedzelska
    16. 9. 2023

    Kdo dělá?

  • Anonymní
    Liie
    18. 6. 2023

    Ahoj
    Už Ti někdo pomohl??

  • MUDr. Zoja Čurilová Roháčová

    · 15. 2. 2020

    Dobry den, nalez je nepekny. Uvaha by bola zblizit k sebe na cisle dvanast tkanivo a zmensit hynenalny prstenec, aby to vizerali aspon trochu privetivo. S pozdravom Dr. Rohacova

  • Anonymní
    ajka766572
    23. 11. 2019

    * díiik za: upozornenie... *

  • Anonymní
    Jana253434
    23. 11. 2019

    Zkuste se obrátit na MUDr. Ventruba Tomáš, V Clinic Brno. Klinika plastické, estetické chirurgie a gynekologie. *************. tel. ************. Pan doktor takové případy operuje. Je to velký a uznávaný odborník.

  • Anonymní
    ajka766572
    23. 11. 2019

    díiik - hľadám pomoc už: 14.rokov - videlo ma cez: 300.rôznych lekárov
    neviem či sa niekedy dožijem tej pomoci.. : (

  • Anonymní
    ajka766572
    23. 11. 2019

    dobrý deň
    no viem že sa nedá vrátiť späť niečo čo mi bolo vzaté myslím tým krytoris malé pysky veľké pysky atď
    ale veľmi by som chcela aby mi bol urobený aspoň ten vonkajší vzhľad aspoň urobiť vonkajšie pysky
    a to: spôsobom nájsť dve cievy na jednej aj: druhej strane aby prežilo náhradné tkanivo to je
    náhradný sval z ktorého by boli vymodelované vonkajšie pysky a ten prešiť vhodnou zdravou kožou
    ktorá by bola tiež napojená na cievy tak aby to: NEODUMRELO "
    bežný plastickí chirurgovia robia len korekciu.. : (

    videlo ma možno: 300.rôznych lekárov ale nevedia čo stým
    preto hľadám niekoho čo by mál skúsenosť aj s mikrochirurgiou
    kvôli cievam ináč mi to znovu odumrie.. : (

    no mal by to byť zároveň lekár ktorý by sa zaoberal aj jemným estetickým šitím
    snažím sa nájsť lekára ktorý by bol šetrný a ľudský - dosť som si vytrpela.. : (

    čo sa týka predstavy ako by to malo vyzerať predstavu mám: len neviem či to tu môžem zverejniť.. "
    a tak len napíšem: stačí ak budem mať dve veľké vonkajšie labia majora pekného prirodzeného tvaru ;

  • Anonymní

    Anonymní

    23. 11. 2019

    Ty brdo:( držím palce ať se stav zlepší...určitě tady někoho najdeš, kdo ti bude schopný pomoct :) DRZ SE!

  • Anonymní
    ajka766572
    23. 11. 2019

    nie - mám to tam len tak našité - na tej druhej fotografii ale odumrelo to "
    potom znovu a znovu a znovu ale zakaždým to odumrelo... ;
    vyrezal ma niekto - normálne to samozrejme: NIEJE "

  • IP Beauty

    · 22. 11. 2019

    dobrý den, váš stav je opravdu vážný a je téměř nenapravitelný. Existují techniky jisté kosmetické korekce, ale nedá se očekávat normální vzhled. Jakou máte představu, že by genitál měl vypadat?

  • Anonymní

    Anonymní

    22. 11. 2019
    Nejlepší komentář

    To máte tak "normalne" ? Nebo po špatně provedené plastice?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama