Intimní místa vyčnívají ze spodního prádla - labioplastika

Intimní místa vyčnívají ze spodního prádla - labioplastika

Adrisek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den uvažují o labioplastice,z důvodu opravdu již ,že vyčnívá už někdy že spodního prádla, dále, začíná vadit při holení intimnich partii.Jen mám trošku strach z operace,dolní části nu ,myslíte,že je vhodná u mě labioplastika, která to vyřeší nebo existuje i nějaký kompletní zákrok pro mě v této oblasti jsem 13let od porodu ,chtěla bych slyset vás nazor děkuji zasílám foto
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 595 odpovědí
  • 196 Likes
vaše problémy se operací vyřeší, přeji hezký den prof dušková
  • 4 odpovědí
Dekuji p.doktorko
Laserová dermatologická klinika ALTOS  |  Premium member  |  Praha
  • 56 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, rozhodně doporučujeme přijít na osobní konzultaci, kde proberete všechny možnosti operace. Klinika Altos
  • 4 odpovědí
Dekuji ,za informace.
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 1885 odpovědí
  • 280 Likes
Ano, operací je možno vyklenující se část stydkých pysků odstranit a tím vyřešit problém. dr.Paděra
  • 4 odpovědí
Dekuji za informace.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová  |  Premium member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 123 odpovědí
  • 26 Likes
Dobry den, máte zvětšené male stydké pysky a řešením je labioplastika. Dr. Rohacova
IP Beauty  |  Premium member  |  Kladno
  • 337 odpovědí
  • 125 Likes
Dobrý den, vzhled vašich labií je normální, nicméně pokud vám vadí z důvodů estetických nebo "překáží", je možná plastická úprava několika typy operace anebo i laserové neinvazivní ošetření.
S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Sedli1  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Nevím proč se ti tvoje (pipinka) nelíbí je moc pěkná
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1252 odpovědí
  • 405 Likes
Reseni je labioolastika, tento vykon provadine standartne a jiz 25 let.zdravi dr vraspirova

Poraďte se s odborníkem v oboru Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Související recenze a zkušenosti

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí