Několikátá reoperace labioplastiky - praskání stehů

Několikátá reoperace labioplastiky - praskání stehů

Juli  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Dokáže mi někdo pomoct, byla jsem na jednostranné labioplastice, výřezem véčka, stehy se třikrát rozpadly, rok jsem si prisedavala ustřižený pysk, teď to doktor sil počtvrté, a jizva povolila takže ten pysk bude delší než ten druhý, tzn téměř takový jako před zákrokem, a doktor mi s klidem řekl že můžeme to vyříznout znovu, jsem z toho psychicky vyřízena, mám za sebou dva měsíce na neschopence, finanční ztrátu 50tis, příšerný bolesti protože když protahuje nit tou tenkou kůžickou u hráze tak to cítím, navzdory lokální anestezii, ztratila jsem v tom pysku cit. Přijde vám taková labioplastika normální? Dokáže někdo vrátit cit do toho čtyřikrát prisivaneho pysku ? Dokáže mi někdo pomoct aby ty dva pysky byly stejně dlouhé? Dekuji
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová  |  Premium member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 123 odpovědí
  • 26 Likes
Dobry den, cit jiz nevratite a zrovnat velikost pysku lze jedine jinym typem labioplastiky(ne klunovity ale napriklad podelny rez). Dr. Rohacova
MUDr. Jiří Vrbický  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 464 odpovědí
  • 123 Likes
U klínovité resekce labia k dehiscenci nebo vzniku kruhovitého otvoru dochází.Při řešení této komplikaceje je obykle nutné improvizovat .Opakovaná klinovitá resekce obvykle vede k další recidivě.Nalézt řešení jen z vašeho popisu je nemožné
Dr. Vrbický
Juli  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
Nepřijde mi normální čtyřikrát sit labioplastiku a protože pysky stále nejsou stejné velké uvažovat o další klínovité resekci. Je třeba to lépe popsat nebo jde nalézt řešení jen když to lékař uvidi?
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 530 odpovědí
  • 155 Likes
Dobrý den,

došlo zřejmě k příliše velké redukci, velké V, tím pádem je rána stále pod tahem . Pravděpopdobně ani další resutura nebude úspěšná.

S pozdravem

Kulhánek
Ajka.. ;  |  návštěvník  |  Presov
  • 28 odpovědí
Ahoj - mrzí ma to - tvoj stav ..viem že sa trápiš : (

Poraďte se s odborníkem v oboru Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Související recenze a zkušenosti

Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí