Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jen růžová skvrna po PM obočí

Iva219738
4. 5. 2014 · Poslední odpověď: 5. 5. 2014

Dobrý den,

před cca měsícem jsem absolvovala PM obočí metodou vláskování v salonu s perfektními referencemi. V rámci první konzultace mi byly prezentovány fotografie klientek, které byly ohromující. Po zákroku jsem místo vytetovaných jednotlivých chloupků měla celistvou hnědou vrstvu, nikoliv jednotlivé chloupky. Bylo mi řečeno, že je to ok, že se to sloupne a chloupky budou vykreslené. Bohužel mi po vyloupnutí nezbylo nic jiného než zarudlá pokožka a obočí ve stejném stavu jako před zákrokem. Tedy kromě několika světle hnědých teček, které zbyly. Zákrok stál 5000Kč. Mám jít zanedlouho na korekci, ačkoliv nevím čeho korekci, když nic nezbylo. Mám strach jít tam znovu.

Prosím o radu - kde se stala chyba? :( Byla jsem strašně zklamaná.

Díky.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 5. 5. 2014
Nejlepší odpověď
Dobrý den, neházejte "flintu do žita" a běžte na korekci. V salonu Vám jistě vše vysvětlí a postarají se o to, aby bylo vše podle Vašich představ. Na to, zda se mikropigmentace chytí hned na poprvé má vliv řada faktorů jako je fáze menstruačního cyklu, denní doba, onemocnění po nebo před aplikací a podobně.

Držím Vám palce
Ambulance Estetické Medicíny
Žádné recenze
3 adresy v Zlínský kraj . 5. 5. 2014
Dobrý den, permanentní make-up dělám 12let. Provádím i chloupkové obočí. Určitě Vám doporučuji, abyste na korekci šla. Pokud máte opravdu dobré reference na salón i paní, co Vám obočí prováděla, tak se nebojte, prokonzultujte s ní, kde se stala chyba. 6 týdnů permanent dozrává, takže za 2 týdny může vypadat ještě jinak. Podle toho co píšete, se mohla stát i chyba v tom, jak jste se starala o mikropigmentaci v době hojení. Pokud se stroupky odstraní dříve než mají, udělá to přesně to, co píšete. To ale nemůžu na 100% určit, pokud Vás nevidím naživo. Proč obočí nechytá může mít i mnoho jiných faktorů, které s paní prokonzultujete a podle toho se domluvíte na dalším postupu. Monika Svobodová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění tetování
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2020
Mikropigmentace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2015
Chemický peeling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 3. 2020
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021
Mikropigmentace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 10. 2013
Laserová dermatologie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 1. 2019
Mikropigmentace
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 3. 2018
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2024
Mikropigmentace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 10. 2012
Chemický peeling
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi