Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Oprava permanentního make-upu

Anonymní
Labutka
Praha · Vytvořeno: 29. 1. 2010 · Poslední odpověď 6. 3. 2012

Dobrý den, dne 8.12.2009 jsem si nechala provést permanentním make-upem horní i dolní oční linky. Kosmetička "zřejmě pospíchala péci vánoční cukroví" a tak mám vlevo dole v jednom místě oční linku zdvojenou - cca 4mm. Dá se to nějak napravit, aby to nebylo tolik vidět ? Napadlo mě třeba přetetovat béžovou barvou, ale nevím jestli to je možné. A prosím, poraďte mi také, kam se s tím mám obrátit (Praha a okolí), aby to tentokrát dopadlo dobře. Děkuji, Lada

6 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Milena
    6. 3. 2012
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, máte někdo zkušenosti s alergií na barvy, které se používají při PM? Po půl roce mi začaly rty otékat, rozpraskaly a neskutečně bolí. Mazala jsem to už vším možným, kožní lékařka mi předepsala kortikoidovou mast, ale stále nic nepomáhá. Snažím se to zaléčit již 3. měsíc.

  • Anonymní
    macik79383
    6. 10. 2011

    dobrý den,
    taktéž mám pátý den permanentní obočí a byť mne kosmetička ujišťovala, že jsou stejná, příjde mi, že má každé jiné zakončení i tvar, stejně tak nepůsobí přirozeně, jak jsem byla ujištěna, ale to ještě prý vybledne. sice jdu příští týden na korekci ale nejsem si jistá, jestli bude k mé spokojenosti. Ocenila bych nějaký salón na doporučení v Pardubicích, kde mi případně obočí opraví opravdu zkušení odborníci. Dlouho jsem se k tomuto kroku odhodlávala a nyní toho začínám litovat.
    Moc děkuju všem, kteří mi poradí.
    Mací:-)

  • Salon Andělské krásy

    Salon Andělské krásy

    22. 9. 2011

    Dobrý den,
    permanentní make-up Vám dokážeme opravit. Navíc bude vypadat tak, že nikdo nepozná, že máte permanent a budete 100% spokojená. Cena by byla 1950,-Kč. Objednejte se k nám do Institutu Krásy na tel.č. ***********. ***************

  • Anonymní
    Lucie78072
    21. 9. 2011

    Dobrý den,nechala jsem si udělat permanentní make up obočí před 5 dny,myslela jsem,že to bude vypadat přirozeně,což nevypadá,ale to není zas až ten nejdůležitější problém,paní mi ho udělela velmi úzké i přesto,že jsem ho chtěla širší,odpověděla mi na to "nevypadalo by to na Vás dobře" a tak jsem se nechala "ukecat",ale čím déle je to,tím víc se necítím dobře,prostě je to horší než,když jsem si ho musela dokreslovat tužkou,obočí mi totiž roste jen do poloviny,paní mi udělala tenkou linku a zbytek mého obočí vytrhala,Od poloviny mám jen stejnou asi 2mm čáru,absolutně nepřirozené.Navíc to opravdu hodně bolelo a když jsem jí řekla,že mě to bolí,řekla,že to není možné a pokračovala. Když jsem jí volala,že chci obočí rozšířit,řekla mi jen,proč byste to chtěla? A pokud na tom trváte,udělám Vám to za 2.000,-Kč,ale už se tam bojím jít,navíc se mi to zdá docela drahé vzhledem k tomu,že je to jen 5 dní co ho mám.Jsem z karlovarského kraje a potřebovala bych poradit,zda nevíte o někom kdo by mi to spravil a nezkazil ještě víc. Děkuji za info

  • Anonymní
    Viola
    13. 3. 2011

    Jana Turtáková mi opravila podobnou nesrovnalost, bylo mi trapné reklamovat u stejné kosmetičky a paní Jana doupravila rty i obočí podle mých představ a ne podle představ kosmetičky. Zkuste to, já jsem spokojená dodnes. Viola

  • Kosmetický salon BB-Studio

    Kosmetický salon BB-Studio

    29. 1. 2010

    Dobrý den Lado,

    oprava zkaženého PM je možná. Záleží však na hloubce tetování - pokud není hluboké lze odstrait napoprvé, pokud je hlubší, je nutné ošetřit nadvakrát. Více informací na telefonu *************. Naše studio se nachází v Jesenici u Prahy, **************
    Hezký den Monika Baloušová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.