Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zašití ušní dírky

Anonymní
Pavla544488
Praha · Vytvořeno: 31. 7. 2017 · Poslední odpověď 28. 1. 2021

Chci se zeptat ohledně ceny zašití obyčejné ušní dírky (není vytahaná, ani natrhlá), která je prostě na levém uchu níže než na pravém. Lze se vůbec dostat cenově max. do 1.000,-Kč? Děkuji Pavla

14 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    R12345
    28. 1. 2021

    Já byla také. Na normálním ORL a platila jsem kolem 500 Kč. Dírku mi zašili, pak nastřelili za nějakou dobu novou a to jsem platila také myslím ale 300 Kc už ji musí střelit jinam, než do jizvy.

  • Anonymní
    Pavla544488
    23. 12. 2019

    Stáčí si na netu vyhledat MUDr.Janka Tocikova a vyskočí odkaz.

  • Anonymní
    Pavla544488
    23. 12. 2019

    Na Vinohradech, Moravská ul.

  • Anonymní
    ALENA858580
    22. 12. 2019
    Nejlepší komentář

    dobry večer,potřebovala bych prosím vědet kde paní doktorka sídli.děkuji moc.alena

  • Anonymní
    ALENA858580
    22. 12. 2019

    dobry večer a kde paní doktorka sídli?

  • Anonymní
    Flower
    2. 4. 2019

    Dobrý den, rovněž z vlastní zkušenosti velmi doporučuji paní doktorku Točíkovou.

  • Anonymní
    zlatunka
    6. 3. 2019

    Dobrý den,doporučuji paní doktorku Točíkovou.Sama jsem v lednu u ní na takovém zákroku byla a veliká spokojenost.

  • MUDr. Janka Točíková

    · 28. 2. 2019

    Přijdte se ukázat do *********** některé pondělí **********

  • Anonymní
    Rodinkadeti
    27. 2. 2019

    Dobry den chtela bych zasit usni dirku pretrzenemu uchu mohu se zeptat kolik by to stalo?dekuji do predu za odpoved Duchonova

  • Anonymní
    Pavla544488
    7. 8. 2017

    ....a děkuji i všem ostatním, že si našli čas a odpověděli...

  • Anonymní
    Pavla544488
    7. 8. 2017

    Děkuji, ozvu se. Opravdu se nejedná o rekonstrukci lalůčku, jen sešití klasické dírky.

  • Prim. MUDr. Alena Schmoranzová

    · 3. 8. 2017

    Pokud se jedná o novou perforaci -- tedy, že na jednom lalůčku budete mít dvě dírky - jednu v souměrné pozici a druhou tu původní , tak se na cenu dostanete . Ne vždy je to ale možné .
    Pokud by byla nutná operace - tedy rozpreparování vrstev ušní dírky a rekonstrukce lalůčku , nechat vše vyzrát a později novou perforaci -- pak vám 1 000 Kč nestačí .

    zdravím , dr Schmoranzová

  • MUDr. Janka Točíková

    · 1. 8. 2017

    Přijdte po dovolené po 3.9.,opravíme.TOC

  • MUDr. David Tomášek

    · 1. 8. 2017

    Nelze, alespoň u nás ne. Tam se nevejdem ani s náklady. Pojem obyčejná ušní dírka je tak trochu vágní. Práce na takovém problému mnohonásobně převyšuje Vaše představy s tím, že po tomto výkonu ještě stejně může zůstat malá jizvička, která může i lehce měnit tvar lalůčku.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.