Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení velikosti uší, úprava tvaru Olomouc

Anonymní
senderka2
Praha · Vytvořeno: 20. 11. 2017 · Poslední odpověď 4. 12. 2017

Dobrý večer...šlo by zmenšit a poopravit tvar uší? Celý život mě to omezuje zhlediska vyčesaných učesů atd..Ty uši svítí i na fotkách...odstáté je vůbec nemám,vadí mi jen velikost...Chtěla bych mít uši menší,když je mám odhalené nemám z nich dobrý pocit, prostě mě ta velikost trápí.I za cenu jizev bych do toho šla...Doporučíte mi prosím nějaké pracoviště,či šikovnou paní lékařku či lékaře v okrese Olomouc? děkuji předem

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    senderka2
    4. 12. 2017

    Budu moc ráda za nabídky od pracovišt nebo soukromých ambulancí v okolí Ol.

  • Anonymní
    senderka2
    4. 12. 2017

    Dobrý večer pane doktore ....zrovna Fn olomouc mi není moc sympatická..jinde kolem Olomouce se to neprovádí,někdo, kdo s tím má už zkušenosti? jinak ty jizvy ještě ujdou ,není to tak strašné ,když na to koukám ze zahran.webů.Je to pořád lepší(aspon pohledem ženy) než obří ušiska, která celý život schováváte pod vlasy ..při vyčeasaných učesech,které bych tak ráda nosila, je to doslova očistec,pořád cítíte jak jsou velké..je to nepříjemné)

  • MUDr. Jiří Paděra

    · 21. 11. 2017

    Dobrý den, v Olomouci je fakultní nemocnice s klinikou plastické chirurgie, ale jizvy budou nápadnější než stávající boltce. dr.Paděra

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.