Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nadočnicové oblouky

Anonymní
StanleyJ
Praha · Vytvořeno: 31. 12. 2017 · Poslední odpověď 26. 4. 2018

Dobrý den,

mohu se zeptat kdo a kde se provádí tento výkon ? Děkuji za informace.

4 komentáře

Reklama
  • Anonymní
    senderka2
    26. 4. 2018

    určitě to jde jenom ne v ČR;))

  • Anonymní
    hacken
    2. 1. 2018

    Skuste napsat sem: https://www.uem.cz/zakroky/feminizacni-operace-obliceje Jedná se o tzv. feminizační operace čela, v zahraničí to delají. Nicméně jedná se o dosti náročnou operaci, cena sa posuzuje individuálne.

  • Anonymní
    StanleyJ
    1. 1. 2018

    Lze vyplnit prostor nad nějakou hmotou na zkoušku a následně technikou "fatliftingu", nemyslím si, ze jde tady o photoshop. Zbrousit to nelze, prochází zde frontální sinus. Zajímá me, kdo v ČR tohle provádí.

  • Anonymní
    broucek593496
    1. 1. 2018
    Nejlepší komentář

    Já se byl před pár léty taky na tohle zeptat v jednom ústavu v Praze u výstaviště Holešovice a bylo mi za 500 Kč řečeno, že s tím dělat nejde nic. Protože jsou tam jakési dutiny a tvar čela změnit prý nejde. Možná leda od dětství tvarovat jako zuby rovnátky. Mně ten gorilí vzhled čela taky nevyhovuje, ani takový ten opočlověčí profil. Jako laik bych si myslel, že pod kůží nad čelem oškrábou pár mm z kosti a práce je hotova. Protože i kůže začne věkem nad těma hrby vráskatět a daný estetický problém ještě víc zvýrazňovat. Ale asi to opravdu nejde. Ale každé pracoviště může mít jiné zkušenosti a odvahu. Já umím takhle upravit fotky ve photoshopu, tak bych věřil, že některé fotky takhle upraveny jsou.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.