Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prodloužení nohou

anonym97469
25. 5. 2012 · Poslední odpověď: 19. 4. 2020

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda je možná metoda prodloužení nohou slyšela jsem o tm že to jde a zajímalo by mě o kolik cm se to dá prodloužit a jak je to asi drahé dekuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 26. 2. 2013
Dobrý den, ano tyto technika(Ilizarov) je vyvinuta a je používána ortopedy k prodloužení kostí v úzkých indikacích(vrozené získané růstové syndromy), v rámci kosmetické chirurgie se nepoužívá, prodloužit se dá stehenní kost dá cca o 8 cm a bércové kosti cca o 12 cm...léčba je zatížena řadou komplikací, proto se užívá jen u vážných vad...
S pozdravem.....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 5. 2012
Pokusů o prodloužení dlouhých kostí bylo mnoho. Nejdále se dostal ruský ortoped Ilizarev, podle něho se dlouhé kosti prodlužují. Není to rutinní metoda, zvláště ne jako výkon estetický, zanechává nehezké jizvy. Zkuste se obrátit na ortopedické kliniky, kde by to dělali. Plasticko-chirurgický výkon to rozhodně není.
S pozdravem Dr. Tomášek.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Dotvarování hýždí

Helousek
Helousek
9. 2. 2016 · Poslední odpověď: 26. 12. 2017

Dobry den, Chtela jsem se zeptat zda by šlo muj zadeček dotvarovat a hlavne zvednout , pomalu mi klesá i kůže na nohou( zadní strana), viz foto). Existuje nejake řešení a v jaké cenove relaci. Je mi 39let.Cviceni nezabírá a diety celou věc zhoršují.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 10. 2. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, tvarování lze pouze ve smyslu zvětšení, tedy aplikací tuku či implantátů. Ale toto v žádném případě neznamená jejich zvednutí. To by teoreticky šlo redukcí povolené kůže v horní části hyždí, ale za cenu poměrně dlouhých jizev. dr,.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi