Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

3D simulace nosu

Ali717355
Ali717355
25. 6. 2018 · Poslední odpověď: 27. 6. 2018

Dobry den, na jake klinice mi udelaji 3D simulaci upraveneho nosu? Predem dekuji za odpoved.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 26. 6. 2018
Dobrý den,

na rozdíl od 3D simulace augmentace prsů, kdy se to nascanového trupu virtuálně vsadí zvolené implantáty je simulace nosu v podstatě ruční úprava nosu na scanu obličeje v počítači.Tedy něco jako lepší kreslení výsledku. U nosů navíc konečný výsledek nemusí simulaci odpovídat , protože konečný výsledek u nosu je závislý na mnoha faktorech. I z tohoto důvodu se obecně simulace u nosů příliš nedoporučuje, protože někdy klient očekává přesně stejný výsledek jako na simulaci a to není často splnitelné.

S pozdravem

Kulhánek
nejspíš nikde, problem je v tom, že jemný relief povrchu nedokáže nikdo bezpečně predikovat tak, aby vám je mohl závazně slíbit, je možno nasimulovat tvar skeletu( tedy chrupavku a kost), kůže pracuje podle tvorby vaziva a je obtížné detailně predikovat její chování, 2D dělám každému pacientovi, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Po operaci pořád větši nos z profilu

sandy149119
10. 1. 2013 · Poslední odpověď: 11. 1. 2013

Dobrý den, jsem měsíc po celkové operaci nosu.Nechala jsem si upravit jak tvrdou tak i měkkou část nosu.Akorát se mi zdá,že špička nosu je stejně dlouhá jako před operací a vystupuje mi z obličeje.Myslíte si že se mi může o pár milimetrů zmenšit, třeba masažemi? Děkuji za odpověd

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 1. 2013
Otázka je jak dlouho jste po operaci. Pokud se Váš nos po snížení zdá stejně vysoký, pak je to spíše proto, že je výrazněji snížený hrbol a Váš pocit je pouze optický. Takové konečné vyjádření získáte objektivizací situace u jiného zkušeného plastického chirurga v této problematice. Nejdříve to ale řádně proberte se svým operaterem. Ten ví nejlépe jak to \"vypadá nuvnitř\" a co tam operoval. Tlakové masáže do roka od operace rozhodně pomohou, určitě od otoku a bude-li to co děla hrot vyšší jizva, pak i v této lokalitě dojde ke změně.Zdraví Dr. Tomášek 607990077www.plasticka-chirurgie-praha.cz
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Niťový lifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2020
Mezonitě
Žádné odpovědi
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 5. 2019
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 11. 2018
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 1. 2008
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2007
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2015
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2021
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 3. 2018
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 11. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi