Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Částečný rozštěp nosní přepážky

Anonymní
lucie787439
Brno · Vytvořeno: 20. 3. 2019

Dobrý den,narodila jsem se s částečným rozštěpem nosní přepážky. Jako miminko mě vyšetřili a na papír napsali,že se jedná pouze o kosmetickou vadu. Nicméně když pominu vzhled,se kterým opravdu trpím od raného dětství(šikany na všech školách, posměšky,urážky, ponizovani) až do dnešních dnů (34 let) ,tak v posledních letech se mi rapidně zhoršilo dýchání(levou nosní dírkou dýchám mnohem méně),mám stále pocit plného nosu,obávám se,že jsem si vypestovala uz i chronickou rymu,musim porad smrkat,abych mohla volněji dýchat, v noci jsem začala chrápat a dost často mne pobolívá hlava.2.4.jsem objednaná na ORL,mám už i termín k panu primáři Zálešákovi z Ol.,ale ráda bych páni doktoři znala váš názor,zda i podle pouhé fotografie dokážete alespoň z plastického pohledu posoudit můj stav,zda by jste vy sami doporučili úhradu pojišťovny na kompletní rhinoseptoplastiku. Vim,že záleží na doporučení lékaře ORL,vím,ze tyhle problém nemám jen tak,jde mi spise o vizuální čast(nevím,zda jsem to napsala dostatečné srozumitelně).Budu ráda za kazdý vas nazor a predem za nej moc děkuju!

0 komentářů

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.