Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Horší výsledek po korekci nosu

Anonymní
Viky28
Hradec Králové · Vytvořeno: 19. 6. 2020 · Poslední odpověď 1. 7. 2020

Dobrý den, před rokem jsem podstoupila celkovou rhinoplastiku uzavřenou metodou kvůli hrbolu (který nebyl velký) a bambulovité špičce. Už krátce po operaci jsem si všimla, že špička uhýbá do strany. Tato asymetrie mi zůstala a na špičce nosu se mi k tomu ještě udělala boulička, která nešla rozmasírovat. Můj operatér mi tedy po půl roce navrhl korekci, kterou jsem podstoupila před týdnem. Jednalo se o zákrok pouze v lokální anestezii otevřenou metodou. Je to sice krátká doba, ale z výsledku jsem zoufalá. Přijde mi, že je to snad ještě horší, než předtím. Je možné, že mám špičku nosu nateklou, i když se jednalo o takto malý zákrok a až to opadne, bude to lepší? Je nějaká šance, že když budu pravidelně přelepovat a masírovat na správnou stranu, tak se to alespoň trochu srovná? Šel by takový nos případně znovu operovat a za jak dlouho? Budu ráda za názory. Děkuji

10 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Viky28
    1. 7. 2020
    Nejlepší komentář

    Dám tomu tedy ještě čas a uvidí se, jestli bude potřeba to dál řešit. Ale díky Vám se kdyžtak nenechám jen tak odbýt. Opravdu moc děkuji za všechny rady!

  • Anonymní
    Gin
    1. 7. 2020

    Jj. Rozumím. Můj doktor to taky neuznal. Řekl,že když vidím něco křivého, že mám jít k psychologovi. Oni by rádi vydělávali na úkor klientů.. měli by mít svědomí. ! Pomohlo mi dodat sílu a vyřízení opravy nosu tady. Vystavila jsem svůj nos do fotek a ostatní doktoři mi potvrdili, že nos není dobře srovnaný. A tak jsem se nenechala a dokončila svůj problém. Já být na vašem místě.. počkejte nějakou dobu jak vám Dr rádi, masíruje. Zkuste se nestresovat. No a pak zkuste vystavit tady ostatním vaše nedostatky ve fotu, uvidíte co ostatní na to řeknou. A pak to řešit se svým Dr. Držím moc palce.

  • Anonymní
    Viky28
    1. 7. 2020

    Důležité je, že jste nakonec spokojená, i když až napotřetí. Další operace je asi vždycky ještě větší riziko, když už je nos zjizvený. Je super, že to u vás dobře dopadlo a nos vám opravil stejný doktor. Můj operatér neuznává, že by něco domrvil a stojí si za tím, že asymetrie je malá a až zmizí otoky, bude to v pořádku. Takže se obávám, že budu li nespokojená, tak na další zákrok budu muset jinam. Stále mám ještě ale naději, že se to opravdu srovná masážemi alespoň částečně. Děkuji za sdílení vaší zkušenosti

  • Anonymní
    Gin
    30. 6. 2020

    Před a po

  • Anonymní
    Gin
    30. 6. 2020

    No vidíte, takže vybírat Dr je tak. .. jako v loterii.
    No já zustala u stejneho Doktora. Přeci už věděl od počátku, kde to pomrvil. A dávat plnou palbu peněz jinému Dr. By stejně nebylo jisté, že to bude úplně ok podle představ. Takže jsem se dobelhala napotřetí k ok nosu. Uf. Konečně záměnou.

  • Anonymní
    Viky28
    30. 6. 2020

    Výběru doktora jsem věnovala dost času a jen tak někomu bych se nesvěřila. Bohužel i tak to dopadlo takto. Mohu se prosím zeptat, kdo Vám nakonec nos opravil? Děkuji za odpověď.

  • Anonymní
    Gin
    29. 6. 2020

    Já byla na tom stejně.. operace, pak reooperace v lokálce a nakonec znova oprava, ale v lokálce už nikdy. Dala jsem se uspat zaplatila jsem si 6500aby mě uspali a teprve na potřetí rovná kost a srovnané přepážky na špičce nosu. Rok a půl života řešení nosu! Stálo mě to spoustu stresu, času. Prostě je důležitý výběr doktora.!

  • Dobrý den,
    souhlasím, pokračujte s masážemi, případně zkontaktujte Vašeho operatéra.

    S pozdravem
    MUDr. Jiří Borský, Ph.D.

  • MUDr. David Tomášek

    · 21. 6. 2020

    Kolegyně prof. Dušková má pravdu. Nepodléhejte pesimismu a masírujte dle rady operatera.
    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
    Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  • Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.

    · 20. 6. 2020

    zcela jistě je nutno masírovat několik měsíců, pokud nedojde k vyrovnání a vy se nedokážete dmluvit s operatérem, je výhodné donést na konzultaci operační protokoly,, hezký den prof dušková

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.