Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Korekce nosu a nosních direk

Anonymní
elen652222
Praha · Vytvořeno: 15. 2. 2018 · Poslední odpověď 11. 3. 2018

Dobrý den. Jsem 9 měsíců po kompletní operaci nosu, měla jsem dost velký hrbol a doktor mi upravoval i špičku. Přijde mi, že mi je teď hrozně vidět do nosních dírek, mám je dost viditelné. Co jsem se tak dívala na fotky lidí po rhinoplastice, neviděla jsem takto ty nosní dírky, většinou bývají "schované". Jednu stranu mám také více seřízlou, to je vidět na druhé fotce, jak prakticky nemám žádnou špičku, zřejmě přílišné odstranění chrupavek, druhá strana vypadá jinak, viz poslední foto. Také mám tím pádem nosní dírku každou jinou. Myslíte, že je možné něco udělat s těmi dírkami,aby nebyly tak viditelné? Případně co? Mimo jiné mám i nad těmi nosními dírkami propadlinky, to doktor minule říkal, že by mi vyplnil kyselinou hyaluronovou. Děkuji za odpověd

9 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    elen652222
    11. 3. 2018

    Nejdriv to budu resit se svym doktorem, pak konzultovat jinde. Jako hlavni problem co me trapi vidim tu velkou viditelnost az deformaci nosnich direk,hlavne leve.Taky je nos z kazde strany profilu jiny, z leve je proste moc seseknuty a do rovna a z prave naopak mene a vic do prsaku...

  • Anonymní
    broucek593496
    9. 3. 2018

    tak tyhle fotky jsou zasadni pro vyjadreni se, na uvodnich to vypadalo opravdu velmi zle a ani zadny operater se k tomu radsi nechtel vyjadrit. Nos mate ted mnohem atraktivnejsi, ale az z realu by se dalo posoudit, jestli je to na korekci, nebo jste si proste jeste nezvykla. Idealni stav je, kdyz neni poznat, ze je nos predelavany, coz tady asi trosku poznat je. Kazdopadne by to konzultace u vicero odborniku mohla rozseknout.

  • Anonymní
    Jan662195
    8. 3. 2018
    Nejlepší komentář

    No prece abych vedel kam nejit, dekuji

  • Anonymní
    lucie293349
    Doporučený člen
    3. 3. 2018

    Jo tak z te fotky predtim to vypadalo trochu jinak,takhle je videt,ze ten nos je mnohem hezci ted nez predtim,ja ho mam zase hrozny ze předu a z poloprofilu obrovskou bambuli a jeste krivy od urazu,neni sranda najit perfektniho plastika,hledam uz 5 let a sbiram odvahu,snad se vam to postesti,dobre to dopadne a budete spokojena

  • Anonymní
    elen652222
    3. 3. 2018

    To zase rozhodne nemůžu říct, měla jsem ho skaredy, hlavně profil, z takových par výřezu to zase tak není poznat. Je lepší teď, i přes těch několik nedostatku, budu to řešit s doktorem, co s tím, jestli je možná korekce nosních direk, nebo by to musela byt reoperace měkké části. Mam i na jedne straně nad nosní dirkou malou boulicku.(chrupavka) I jsem se chtěla objednat na konzultaci k někomu jinému, aby to objektivne posoudil

  • Anonymní
    lucie293349
    Doporučený člen
    3. 3. 2018

    predtim ste mela ten nos mnohem hezci...muzete mi prosim napsat soukrome nazev kliniky, chtela bych totiz taky postoupit zmenseni nosu,ale mam nos mnohem horsi nos nez vy...

  • Anonymní
    elen652222
    3. 3. 2018

    Dobrý den, proč se ptáte?

  • Anonymní
    Jan662195
    3. 3. 2018

    Dobry den, mohu se zeptat na jmeno doktora, ktery vam delal operaciv dekuji

  • Anonymní
    elen652222
    2. 3. 2018

    Hlavně mě tedy zajímá, jestli je možné něco udělat s těmi nosními dírkami,aby nebyly takto viditelné....

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.