Křivý nos po rhinoplastice

Křivý nos po rhinoplastice

Enina  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
dne 19.12.2018 jsem podstoupila operaci nosu. Nos jsem měla velký a chtěla jsem ho zmenšit. Po sundání sádry byl nos z profilu hezký malý, ale ze předu je prohnutý / křivý. Předtím jsem ho měla rovný. Jsem z toho nešťastná. Doktor mi doporučil tlakové masáže, ale pořád nevidím žádné zlepšení. Spíš se mi zdá, že se mi křivý i přepažká ze spodu nosu. Navíc mám na pravé straně u kořené nosu hrbolek (na dotek). Srovná se nos časem? Mám strach, že mi zůstane křivý :-(
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 1192 odpovědí
  • 380 Likes
Dobry den, je to ooravdu težké říct, masírujte a vyčkejte.... dr vraspirova
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 570 odpovědí
  • 181 Likes
záleží na typu operace, která byla provedená, nemáte-li srovnananou přepážku, je možné, že po operaci dojde k její deformaci, na druhou stranu vzhldem k době po operaci jsou nerovnosti a nestálost detailního tvaru normální, hezký den prof dušková
MUDr. Josef Kulhánek MBA  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 470 odpovědí
  • 134 Likes
Diobrý den,

nos zraje po operaci do konečné podoby několik měsíců minimálně. Je potřeby masírovat a vyčkat. Případná korekce je i tak možná obvykle až po roce.
S pozdravem

Kulhánek

Poraďte se s odborníkem v oboru Operace nosu (Rhinoplastika)

Související recenze a zkušenosti

Lopuch 3.2.2019
Spokojený/á

S více jak ročním odstupem od operace nosu musím zhodnotit práci pana doktora Hýži oběma palci nahoru. Výsledek je tak přirozený, že moje mamka má pocit, že s tímhle nosem jsem se narodila 🙂 Tvar se ustálil zhruba po půl... Více 

1 Like  

Operace nosu (Rhinoplastika) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí