Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená rhinoplastika

Anonymní
Andy472065
Brno · Vytvořeno: 18. 4. 2017 · Poslední odpověď 30. 8. 2020

Dobrý den,

dne 29.3.2017 jsem podstoupila kompletní rhinoplastiku. Měla jsem dle lékáře trošku větší nos. Domluva byla nos zjemnit (seseknout kost o max.2-3 mm, jemně zúžit kostěnou část a nepatrně zúžit i měkkou část - "bambulku"). Něměla jsem nos s nijak výrazným hrbem ani orlí, ani vybočený. Prostě jen mělo jít o to, aby se nepatrně zjemnil. Po sundání sádry jsem ale málem omdlela hned v ordinaci. Místo rovného a jemnějšího nosu jsem měla pršák, který vypadal spíš jako prasečí nos. Po týdnu od sundání sádry špička trochu klesla, ale pořád je z profilu vidět, že špička je pořád nahoře a navíc mám ještě větší bambulku, než jsem měla. Byla jsem už lékaře na kontrole a i on sám mi řekl, že nechápe, proč mám takový pršák a že ta špička mu "vyjela" už při operaci. Nechápu, proč s tím tedy něco neudělal hned při operaci. Nyní provádím tlakové masáže a nos si zkouším i lepit, ale přijde mi, že to drží tak hodinu po sundání náplasti a pak mi zase vyjede nahoru. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že by to ještě kleslo a bambulka se zmenší nebo co od toho mám očekávat? Jsem z toho nešťastná, protože mě to naprosto změnilo a hlavně se s novým nosem vůbec sama sobě nelíbím. Jak projdu kolem zrcadla, tak se mi chce brečet. Kdy je možná reoperace a jaká jsou rizika? je lepší jít ke stejnému lékaři nebo jít raději jinam i za cenu, že si musím zaplatit celou operaci znovu? Byla jsem v Brně u vyhlášeného lékaře, který má praxi desítky let a operuje i v zahraničí. Nevím, kde se stala chyba. Prosím, poraďte mi lékaře, který má s nosy zkušenost na špičkové úrovni. Je to část těla, kterou neschováte a já se kvůli tomu vyhýbám okolí i přátelům. Děkuji. Andy

24 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Karol0707
    30. 8. 2020

    Andy, mockrát ti děkuju za odpověď, trochu si mě uklidnila 😊
    Karolína

  • Anonymní
    Andy472065
    29. 8. 2020

    Ahoj Karol, já byla před rokem na reoperaci. Už jen lokálně a špičky nosu. Nos sice trochu klesl (už to nebyl takový pršák), ale zase jsem jej měla hodně hrbolaty (takové vyrustky na špičce), takže se mě i lidé ptali, co tam mám. Teď jsem spokojena. Ale dej tomu čas. Aspoň půl roku. Pořad to pracuje. Andy

  • Anonymní
    Karol0707
    28. 8. 2020

    Ahoj holky, můžu se prosím zeptat, jak se vám s odstupem času nos změnil? Též mám strašně zvedlou a ještě ke všemu špičatou špičku. 😕

  • Anonymní
    eva297435
    26. 4. 2019
    Nejlepší komentář

    Já bych řekla že nos popadne. Po čase. Nedá se hned po operaci hodnotit. Vše je nateklé adt. Mě špička popadla a nos je větší. A kost od nosu je křivá z jedné strany. Protože si paní doktorka dělala podle sebe a ne mého přání. Hrůza, člověk si něco zaplatí a má totální katastrofu z toho. Já nechápu jak to v jiné zemi můžou zvládnou udělat z velkého nosu malý a nějací nezvládnou udělat ani normální.

  • Anonymní

    wild6148000

    25. 4. 2019

    Dobrý den, vložíte vlastní zkušenost, když už jste po operaci? Můžete zde: https://www.estheticon.cz/pacienti/plasticka-operace-nosu-rhinoplastika

  • Anonymní
    Oddinka
    25. 4. 2019

    Dobry den, na operaci jsem byla 28.1.2019

  • Anonymní
    Oddinka
    25. 4. 2019

    Dobry den, nos se mi zlepšil j kořene nosu, uz neni tak natekly, ale mam křivkou špičku a bohuzel asymetrické dírky!!! Je to strasne, za neco date tolik penez a oni vam udelaji horsi výsledek nez jste mela predtim!!!

  • Anonymní
    kacka589324
    15. 4. 2019

    Dobrý den, ano jsem.

  • Anonymní
    LeonaRot
    13. 4. 2019

    Dobry den mužu se zeptat jestli jste už po operaci?

  • Anonymní
    Andy472065
    21. 3. 2019

    Dobrý den, stav se nezměnil a na reoperaci se již bojím jít. Pošlu Vám foto nosu. Co Vy máte problém?

  • Anonymní

    wild6148000

    21. 2. 2019

    Váš email byl smazán, napište si soukromou zprávu. Jde především o Vaší ochranu údajů. Při veřejném vložení emailu hrozí vždy riziko zneužití.

  • Anonymní
    kacka589324
    21. 2. 2019

    Dobrý den Oddinko, s nosíkem se děly od 3. měsíce po operaci velké změny, špička sestoupila níž a začal vypadat k světu, jenže bohužel začaly čím dál víc vystupovat nedokonalosti. Špatně zahlazená kost, takže na nose je patrné, že se s ním něco dělalo. Navíc mám šílenou asymetrii špičky, plastickému lékaři se podařilo na jedné straně předělit u středu nosu chrupavku a ta se posadila vedle středu, takže každá strana je jinak vysoká a široká. nejhorší je, že on byl se svou prací spokojen a domoci se reoperace zdarma, byl obrovský problém. Nyní mě za pár dní čeká vymodlená reoperace, protože po této zkušenosti je opravdu risk nechat se operovat stejným lékařem, mám trošku strach z výsledku. Bohužel si nemohu dovolit platit novou operaci, tak spoléhám na to, že vše bylo zapříčiněno velkou krvácivostí a nepřehledností "terénu". Ale opravdu mohu potvrdit, že nos se během roku naprosto změnil a přestal otékat. Omlouvám se, ale foto nepošlu, i přes velkou změnu se stále není totiž čím chlubit:-). Hodně štěstí všem, které se nebojíte změnit si vzhled a zároveň s tím i částečně život. Snad to bude vždy k lepšímu. Zdravím Kačka

  • Anonymní
    Oddinka
    19. 2. 2019

    Dobry den, moho vedet jak jste dopadla s nosem? Zda se tvar nejak ustalil ci zlepsil? Jsem mesic po operaci a jsem ze sveho nosu take nestastna! Pokud bych mohla poprosit, mate nejake fotky? Mohla by jste mi je zaslat. Moc dekuji

  • Anonymní
    LeonaRot
    30. 3. 2018

    A kde jste absolvovala rinoplastiku?

  • Anonymní
    kacka589324
    7. 1. 2018

    Ahoj Andy, netuším, jestli Ti můj dotaz byl doručený. Můžeš mi prosím svěřit, kdo Ti operoval nosík? A co prsa, jak jsi dopadla?

  • Anonymní
    Andy472065
    25. 12. 2017

    Ahoj Kačko, napsala jsem soukromou zprávu. Jak dlouho mas už po operaci? Mně se nos zpravil cca po 2 měsících. Pořad ještě pracuje, ale už jsem si zvykla. Mám teda z každé strany jiný profil. Z jedné je krásně rovný a z druhé je to pršáček, ale už do toho znovu řezat nebudu. Jen mi teda ještě trochu přijde, ze se mi děla trochu hrbek na kostěné části, který je “měkký”.

  • Anonymní
    kacka589324
    25. 12. 2017

    Andy bohuzel nereagovala, takze kdo ji operoval se bohuzel nedozvim. Jsem uz nejaky cas po operaci a bohuzel diky ustupu otoku je videt vic a vic nedostatku. Kost je hrbolata a nenavazuje na prilis zmensenou chrupavku a to nemluvim o odlisnosti prave dirky od leve nejen ve tvaru ale i ve vysce. Dale mam v leve dirce vpacenou crupavku a nasekly vnitrek nosu. Pry jsem hodne krvacela, ale i tak tento vysledek nechapu. Prosim o doporuceni jak postupovat, aby se toto napravilo. Dekuji

  • Anonymní
    Jura620620
    23. 12. 2017

    proč má psát soukromou zprávu?

  • Anonymní

    wild6148000

    17. 10. 2017

    Renato, napište uživatelce soukromou zprávu :-), tam Vám sdělí všechny podrobnosti otevřeně...držím palce, at operace dopadne podle Vašich představ a budu ráda, když založíte i svůj vlastní příběh: https://www.estheticon.cz/create-review

  • Anonymní
    renata_nos_zlo275586
    14. 10. 2017

    Dobry den. Mohu vexet jmeno doktora..totiz jdu v prosinci na operaci do Brna clinica surgal...a budu platit 42.000kc

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.