Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nespokojená se špičkou nosu

Anonymní
Gin
Havířov · Vytvořeno: 17. 4. 2019 · Poslední odpověď 22. 6. 2019

Šla jsem na operaci nosu meho maleho hrbu na nose a zkrácení špičky. Po sundání sádry bylo hned znát,, že jedna strana špičky, špatně. Za 5 mesiců, že mi dr.špičku opravi říkal. 14.dnu pred opravou se mi udelal na nose pupínek v mistě, kdy byl pred tim malý hrb. Nebyl to pupínek byla to tvdra kůstka. Tak dr. volam, že se objevila i kůstka, v domění teda, že mě uspí úplně. Ne, že mě neuspal , řekl mi že hrb mi zbrousi a špička že je luxusni práce a že mi špičku opavovat nebude, at si jdu k psychiatrovi, pokud něco ja i lidi kolem vidi neco špatně.! Jsem řidička kamionů, zažívám na cestach všelico. Ale tohle mě udusalo! Nakonec brousil nos v lokálce, stříhal špičku. Uteklo 5 mesiců. Špička vypadaá takhle. Kost doufám na hrbu už nevyleze. Co mám dělat? Smířit se se špičkou?

7 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Gin
    22. 6. 2019

    Nos je hezky, děkuji.
    .. až si dam srovnat male vychýlení, bude dokonaly. doktora-doktorku, ) ..prozrazovat nechci ani do soukrome zpravy.

  • Anonymní
    Petule1912
    20. 6. 2019

    Každopádně nejsem odborník, ten už to vidí jinak, profesionálně. ?

  • Anonymní
    Petule1912
    20. 6. 2019

    Můj názor je ze to mate krásné. Co bych dala za takový nosik. Kdo vás prosím operoval? Klidně do zprávy.

  • Anonymní
    zuzana394199
    15. 5. 2019

    Dobrý den, mohu prosím vědět, kde jste byla? Děkuji.

  • Dobrý den,
    souhlasím s vyjádřením kolegyně.

    S pozdravem
    MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
    ***************

  • Anonymní
    Gin
    18. 4. 2019

    Děkuji, za odpověď a že vidíte to co já a okolí a že není to na psychiatra, ke kteremu mám jít, když něco takového vidím.

  • Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.

    · 18. 4. 2019

    bohužel nemáte srovnanou přepážku a to dělá i deformaci hrotu, protože se asymetricky vytlačují chrupavky, hezký den prof dušková

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.