Rhinoplastika u dospívajícího

tomik22 návštěvník

Rhinoplastika u dospívajícího

tomik22  |  Moravskoslezský kraj
 |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den.
Měl bych na Vás dotaz- mám velký nos, a k tomu mi ještě trošku vybočuje do strany, tak, jako by mě někdo praštil pěstí. Z toho důvodu mi dělá problém jenom si pořídit fotku atp. Celkem mě to trápí. Chtěl bych vědět, jestli můžu podstoupit rhinoplastiku, když mi bude 14, jsem muž a zákonní zástupci by souhlasili A ještě bych se chtěl jenom hypoteticky zeptat, jestli by to mohla zaplatit pojišťovna, nebo v jakém případě by zákrok uhradila.
  • 4975 odpovědí
  • 1031 Likes
MUDr. David Tomášek  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 4975 odpovědí
  • 1031 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Nos zas tak dramatický není. Já osobně ani adolescenty nerad dělám, nemyslím, že je dobře abyste šel na výkon nyní. Druhá a o to více důležitá věc je, že máte chronicky nemocnou silnou evidentně mastnou kůži - acne a to by přineslo možná mnohem výraznější problémy při hojení. Tedy u Vás dvojnásob NE na výkon. Mrzí mne, že jsem Vám musel napsat svoji pravdu.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
  • 2543 odpovědí
  • 268 Likes
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Plastická chirurgie, Praha
  • 2543 odpovědí
  • 268 Likes
 |  Plastická chirurgie, Praha
Dobrý den, vývoj nosu má sván pravidla a obzvlášť u chlapců jistě není ve 14 letech dokončen, takže ani já v tuto chvíli operaci nedoporučuji. Ale pokud najdete lékaře, který operaci provede, tak je to jistě možné. Hypoteticky může pojišťovna proplatit operaci nosu pokud se jedná o poúrazový stav s dýchacími problémy pro vybočení nosní přepážky. dr.Paděra
Doktor ve Vašem okolí