Zjemnění nosu - reoperace nosu

Zjemnění nosu - reoperace nosu

Homolkova  |  návštěvník  |  Basel-stadt
  • 17 odpovědí
  • 5 Likes
Jsem rok a pul po kompletni Rhinoplastice. Bohuzel operacni vykon nesplnil me ocekavani Chtela jsem predevsim jemnejsi spicku nosu a to se nesplnilo, alespon dle meho subejektivniho hlediska. Bylo by mozne udelat konzultaci pres email ci jinou elektronickou cestou, pripadne domluvit nasledne termin operace pokud budu vhodny kandidat? Zajimala by me pripadna cena, celkova rekonvalescence v pripade operace pouze mekkeho nosu pokud budu vhodny kandidat. Vkladam muj vyfoceny nos a predstavu ktere bych se rada priblizila pripadnou operaci pokud je ma idealni predstava realna? Predem dekuji za Vas cas a odpoved.
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie  |  Premium member  |  Praha, Brno, Ostrava Bratislava
  • 419 odpovědí
  • 106 Likes
Dobrý den,
Váš nos je nutné vidět, doporučuji proto osobní konzultaci, kde s Vámi probereme Vaší představu o výsledném efektu. Můžete se objednat na tel. čísle  227 ... Zobrazit číslo 227 777 777  Telefon nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
www.yesvisage.cz
MUDr. Ludvika Záhořová  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 135 odpovědí
  • 26 Likes
Dobrý den,
bez konzultace a vyšetření Vám není možno elektronickou cestou poradit; budete-li mít zájem o konzultaci, ozvete se. Srdečně Vás zdravím.
Dr Ludvika Záhořová,Poliklinika na Národní,Praha 1
e.v.a.  |  návštěvník  |  Nordrhein-Westfalen
  • 10 odpovědí
  • 4 Likes
Ono to je stejně nějak zvláštní. V jiné zemi to zvládnou na poprvé. A tady to je buď křivé, nebo totálně jiné. Nějaký doktoři si operujou podle sebe. Adt

Poraďte se s odborníkem v oboru Plastika nosu (Rhinoplastika)

Související recenze a zkušenosti

Lopuch 3.2.2019
Spokojený/á

S více jak ročním odstupem od operace nosu musím zhodnotit práci pana doktora Hýži oběma palci nahoru. Výsledek je tak přirozený, že moje mamka má pocit, že s tímhle nosem jsem se narodila 🙂 Tvar se ustálil zhruba po půl... Více 

1 Like  

Plastika nosu (Rhinoplastika) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí