Zúžení nosu - orientační cena

ondrapetruska
9. 4. 2020 · Poslední odpověď: 14. 4. 2020

Dobrý den, rád bych se zeptal, na kolik by tak orientačně vyšlo celkové zúžení mého nosu a o jak náročnou operaci by se jednalo? Děkuji.

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha · 14. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Orientační cena všeobecně je 40-45 tis. Výkon lze provést i v lokální anestesii.
Zdraví Dr. Tomášek
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Praha (kraj)... · 14. 4. 2020
Dobrý den,
cena rhinoplastiky u nás na Klinice YES VISAGE je od 28 000 Kč. Přesnou cenu jsme schopni stanovit až na základě osobní konzultace a vyšetření.
S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE
Premium
Hezký den,
řešení vašeho problému s "širokým" nosem, který je hlavně v oblasti dolní chrupavčité části nosu, tedy široké, a velké špičky, je poměrně složitý. Bude vyžadovat otevřenou rinoplastiku v celkové anestézii. Cena takového zákroku včetně celkové anestézie se bude na naší klinice v Olomouci pohybovat kolem 45000,- Kč.
S pozdravem
Dr. Vidura
Premium
Vážený pane, podle přiloženého foto by ve vašem případě udělala dobrou službu septorhinoplastika, pokud byste dorazil na konzultaci můžeme si ukázat jestli technické možnosti dosáhnou na vaší představu, hezké velikonoce prof dušková, GHC
Premium
Dobrý den, ve Vašem případě by se asi jednalo o zúžení hrotu nosu, otevřenou metodou a cena by mohla být kolem 40 000. dr.Paděra
Premium
4 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj... · 10. 4. 2020
Dobrý den.
Každá operace nosu je velice náročný zákrok.Celková korekce nosu ve Vašem případě otevřenou metodou by stála 45 00 na mojí klinice Polmedicana v Ostravě.

S pozdravem,
MUdr.Libor Polák

Najít další otázky

Podobné dotazy

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Zeptejte se lékaře