Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Blefaroplastika - mám podstoupit operaci víček?

Anonymní
Jules
Ostrava · Vytvořeno: 29. 12. 2016 · Poslední odpověď 15. 4. 2019

Dobrý den. Chtěla bych vás požádat o názor, zda jsem vhodný adept na blefaroplastiku. Je mi 39 let, vrásky skoro nemám. Můžu říct, že vypadám celkem mladistvě ... až na ty oči. Předem vám velice děkuji za odpověď. JV

17 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    Janka50
    15. 4. 2019

    Nevím jestli jste si už vybrala kliniku, ale tento zákrok podstoupila i moje maminka a výsledek je naprosto úžasný, takže vřele doporučuji ! Výborní jsou v Praze na Altos klinice.

  • Anonymní
    Violet
    3. 1. 2017

    Taky vidim spis horni nez dolní...

  • MUDr. David Tomášek

    · 3. 1. 2017

    Věk na to máte a dle fota Vám to nejspíše prospěje.
    Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
    Můžete se stavět také u nás.

    Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

  • Anonymní
    Jules
    3. 1. 2017

    Ještě jsem se chtěla zeptat. Dva roky jsem po laserové operaci očí, odstranění dioptrií. Je to nějak zásadní pro zvolení operační techniky pro operaci spodních víček? Děkuji za info.

  • Anonymní
    Hana238583
    3. 1. 2017

    Mám s panem doktorem úplně stejné zkušenosti. Je skvělý odborník s úžasným lidským přístupem. Už bych za jiným operatérem nešla.

  • Anonymní
    mija265435
    2. 1. 2017

    Dobrý den.
    Když jste z moravskoslezkého kraje, doporučila bych Vám konzultaci u pana doktora PACIORKA. Ten by Vám vše vysvětlil a pomohl při rozhodování, zda už blefaroplastiku podstoupit, nebo zda ještě počkat. Je to mladý lékař, s úžasným přístupem k pacientům a výbornými výsledky jakékoliv plastické operace.
    Mija

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    2. 1. 2017

    najma previsajuce horne viecka vam davaju unaveny vyraz, dolne prekryjete korektorom...

  • Anonymní
    Jules
    2. 1. 2017

    Dobrý den. Děkuji za reakci. Dotaz se týkal spodních víček. Na té přiložené fotce to není znát (!!!!), ale horní moc neřeším. Stále ještě nejsem rozhodnutá.

  • Anonymní
    Jules
    2. 1. 2017

    Dobrý den. Děkuji za Vaši odpověď. Upresním svůj dotaz. Měla jsem na mysli operaci spodních víček. Trápí mě vaky pod očima. Děkuji za odpověď. JV

  • Anonymní
    Hana238583
    2. 1. 2017

    Prohlédněte si můj profil, byla jsem jen na horní víčka......já myslím, že dolní jsou u vás v pořádku. Operace horních víček vám umožní lepší líčení a opravdu celkově rozzáří pohled. Jste mladá a časem se k odhodlání asi dopracujete.......Já se také rozhodovala několik roků.

  • MUDr. Lucie Thomas Kučerová

    · 1. 1. 2017

    Dobrý den,
    určitě po blefaroplastice horních i případně dolních víček vypadala mladistvěji a ne tak unaveně..
    Podrobněji by jste se dozvěděla o všem na konzultaci u plastického ***********

  • Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic

    · 30. 12. 2016

    Dobry den, dle prilozene fotografie doporucuji operaci hornich i dolnich vicek, tyto zakroky maji funkcni i esteticky efekt. S pozdravem Dr.Horyna Pavel

  • Klinika Laser Esthetic

    · 30. 12. 2016

    Dobrý den, indikace k úpravě horních víček je zcela evidentní, nasnadě je možná i úprava dolních víček, ale to lze sdělit s definitivní platností až po osobní konzultaci. Horní i dolní víčka lze operativně upravit v jedné době .
    S pozdravem
    MUDr. Pavel Hlava

  • Laserová dermatologická klinika ALTOS

    · 30. 12. 2016

    Dobrý den. Blepharoplastika horních víček by Vám skutečně napomohla "osvěžit" Váš vzhled. Horní víčka by nepřepadala a Vy byste nevypadala unaveně. Jedná se o jednoduchý zákrok v lokální anestezii, cca za týden se můžete vrátit zpět k běžným pracovním aktivitám.

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    30. 12. 2016

    ked su horne viecka urobene dobre, oci su jasnejsie, rozziarene a vyraz je zmeneny, lebo clovek posobi ovela mladsie. zdoraznujem-ked su urobene dobre, to znamena, ze odobrate je presne tolko koze, kolko je potrebne a jazvy su na miestach, kde ich nie je vidiet.

  • Anonymní
    mara240912
    Doporučený člen
    30. 12. 2016

    Mozna ty spodni vicka,zbavilo Vas to i tech tukovych pytlíku pod ocima,co se tvori po ranu. Me ted vubec oci rano nenatekaji. Bylo mi odstraneno hodne tukovych prolapsu. Vrasky jsem taky nemela. Ale horni bych asi nechala. Ty dost meni potom vyraz,tak na ty jdete az to bude akutni.:-) ale poradte se s odbornikem, to je lepsi. Kazda sem dava jen svoji zkusenost.:-)

  • Anonymní
    intuicia
    Doporučený člen
    30. 12. 2016

    mate krasne oci, uprava hornych viecok by ich rozziarila

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.