Zeptejte se lékaře Zbavte se pochybností!

Hledám lékaře na operaci očních víček

parmicka · Vytvořeno: 19. 10. 2015 · Aktualizováno: 2. 12. 2015

Dobrý den všem, mám trochu problém s kůží a tukem mezi očním víčkem a obočím. Dokážete mi, prosím doporučit nějakého dobrého chirurga. Samo preferuji bezva cenu, ale hlavně dobrý operaterský výkon:-)

Děkuji moc

Š.P.

11 odpovědí

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
 • doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  Nejlepší odpověď
  20. 10. 2015 ·

  215 odpovědí

  No, většina vyjádření pacientů na serverech po celém světě je nyní psána lidmi z marketingu. Myslím, že je docela fajn, že se tu lékaři chválí i haní pod svými jmény a ne jako "Tamara z Prahy"... :-)
  Hlavně nedejte na názor napsaný přezdívkou bez konkrétních dat, aniž se můžete s někým živým opravdu spojit.

 • Dobrý den.Pokud máte zájem o operaci očních víček napište a domluvíme se na termínu.Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic

 • doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  21. 10. 2015 ·

  215 odpovědí

  Jistě, komplikace se stát mohou, ale jejich míra souvisí se zkušeností a umem operatéra. Jak jsem už napsal, jsem dalek tady bojovat za pověst našich chirurgů. neskromně si myslím, že to zrovna u nich ani není potřeba, ale to si každý musí rozhodnout. Z takové fotografie operaci nevymyslí, ale ani génius. Jak jsem řekl zaskočte si někam na konzultaci, proberte to s lékaři. postupů této operace jsou desítky a záleží nejenom na tom, jak vypadáte, ale i jaké jsou Vaše představy, kolik máte času na hojení atd atd.... Vyberte si , kde si o tom chcete popovídat a vyražte tam, ideálně, pak ještě i jinam.

 • MUDr. Simona Ježková

  MUDr. Simona Ježková

  21. 10. 2015 ·

  51 odpovědí

  dobrý den mladý muži, z vaší fotografie nelze mnoho zjistit, při pohledu dolů není patrné, jaký je nadbytek kůže horního víčka, ale jistě je tvar vašeho víčka velmi zajímavý, netypický a originální..pokud byste navštívil naše pracoviště, pak bych vám operaci rozmluvila, výsledek operace by jistě v této době nebyl lepší, než jak vám příroda "nadělila"...počkejte! ..časem možná nebude váš "problém" jen zveličenou špatnou představou a stane se problémem k řešení :-) ...hezký den sj

 • MUDr. Jiří Vrbický

  MUDr. Jiří Vrbický

  20. 10. 2015 ·

  197 odpovědí

  Vaše otázka spíše směřuje k již operovaným klientům.Naprostá většina plastických chirurgů technicky odoperuje horní víčka dobře a přibližně za stejné ceny. Není tedy hlavní otázkou technická zdatnost operatéra a cena ale také to jsou-li vaše víčka k operaci vůbec vhodná."Trochu tuku" do horních víček patří a přebytek kůže se řeší až od určitého stupně. I když nelze jen z fotografie dělat závěry je velmi pravděpodobné že vaše horní víčka z estetického hlediska žádný zákrok nepotřebují.
  s pozdravem Dr.Vrbický

 • MUDr. Věra Terzijská

  MUDr. Věra Terzijská

  20. 10. 2015 ·

  43 odpovědí

  Zdravím,
  problematice očních víček se na naší pražské klinice věnuje plastický chirurg MUDr. Jitka Vrtišková. Dlouholeté zkušenosti s touto problematikou a hlavně vynikající práce a spokojení pacienti jsou dobrým doporučením. Radím konzultujte, i na více pracovištích, pro konečné rozhodnutí bych dala nejen na reference z portálu, ale i osobní zhodnocení Vašeho problému vybraným specialistou...
  MUDr. Terzijská

 • doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

  20. 10. 2015 ·

  215 odpovědí

  Jsem dalek toho propagovat své plastiké chirurgy. Spíše, obejděte toho více a kdo Vás přesvědčí svými výsledky, přístupem, tomu se svěřte. Zaplatit jednu dvě konzultace navíc se určitě vyplatí.

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  19. 10. 2015 ·

  1977 odpovědí

  Tak to s Vámi plně souhlasím.

  Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

  Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  19. 10. 2015 ·

  1977 odpovědí

  Trochu se mi dotklo za všechny sevé kolegy vyjádření kolegy Hýžy, co se "říká". Nemyslím, že je to zrovna moc kolegiální. Tím nemyslím citování jména kolegy, který je při svých dlouholetých zkušenostech bezpochyby velmi zkušeným kolegou. V našem městě je mnoho velmi zkušených kolegů, dokonce i s delšími zkušenostmi v problematice estetické chirurgie než má uvedený kolega.
  Na druhé straně, souhlasím s kolegou Hýžou, že není vhodné vybírat pracoviště podle ceny, ale opravdu podle referencí ( Tím chci říci, že nezáleží moc na tom " co se říká", spíše kdo to říká, kdo viděl kohokoliv z nás operovat, kdo viděl či neviděl výsledky a podobně). Někdo pracuje ve skleněném pracovišti uprostřed města a nájem a prostředí je tam luxusní, ale nemusí mít dlouholeté zkušenosti (tím nechci říci, že to neumí !!) a někdo velmi zkušený má jen průměrné prostředí, ale odvede velmi profesionální práci se vším co patří k tomu nejlepšímu servisu o svého klienta. Ten však pak účtuje pro své zkušenosti a profesionalitu stejné ceny. Určitě zkušený kolega neúčtuje ceny nízké, nebo výrazně nižší. A pak si musíte vybrat....
  Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
  Mimochodem operovat mužská víčka je mnohem složitější z toho důvodu, že jizva může být výrazněji patrná a muž si jakýkoliv drobný problém nemůže zašminkovat, jako to mohou ženy. Dále se z Vaší chabé fotodokumentace

  číst dál
 • MUDr. Petr Hýža Ph.D.

  MUDr. Petr Hýža Ph.D.

  19. 10. 2015 ·

  53 odpovědí

  Dobrý den, 
  podle ceny se nerozhodujte. Plastickou operaci víček smí u nás provádět pouze plastičtí chirurgové a specializovaní oční lékaři. Pokud by se operace víček nepovedla, je to velký a otížně řešitelný problém, oči před světem navíc neschováte.
  V Praze plastiku víček dělá dokonale MUDr. Jiří Borský. Samozřejmě tam naleznete i jiné vynikajicí plastické chirurgy, někteří zase mají méně spokojených pacientů než ostatní.
  Petr Hýža

 • prim. MUDr. Blanka Vraspírová

  prim. MUDr. Blanka Vraspírová

  19. 10. 2015 ·

  663 odpovědí

  Dobrý den,
  operaci očních víček provádím víc než 25 let, v případě zájmu se prosím můžete objednat k výkonu na recepci kliniky, kde dostanete další informace. Hezký den Dr. Vraspírová

Najít další otázky

Podobné dotazy

Reoperace očních víček
Bobina736769 · 3. 10. 2018
4 odpovědi
3 odpovědi
Jak se připravit na operaci očních víček
mara240912
Doporučený člen
· 25. 3. 2017
4 odpovědi
Neschopenka na operaci víček
Alvap71 · 24. 10. 2011
6 odpovědí
Kam na operaci horních víček?
ludmila209779 · 17. 11. 2013
10 odpovědí
Asymetrie očních víček
kikipetra16 · 15. 4. 2018
4 odpovědi
Operace očních víček a slepota
Terka1111 · 20. 11. 2020
4 odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.