Operace víček-severní Morava

sovina návštěvník

Operace víček-severní Morava

sovina  |  Olomoucký kraj
 |  Olomoucký kraj
Zdravím všechny zdejší uživatelky i odborníky..Doporučte prosím lékaře (nejlépe paní lékařku )pro operaci víček(asymetrie víček) na moravě ..nejlépe, Prostějov, Zlínský nebo Olomoucký okres..děkuji moc
MUDr. Libor Polák Premium member
  • 1554 odpovědí
  • 34 Likes
MUDr. Libor Polák  |  Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Brno, Hodonín
  • 1554 odpovědí
  • 34 Likes
 |  Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Brno, Hodonín
Dobrý den.Cena operace horních víček na mojí klinice Polmedicana v Ostravě stojí 9000,na konzultaci se můžete objednat na č.tel.  607 ... Zobrazit číslo 607 115 715  Telefon .
S pozdravem,
MUDr.Libor Polák
Hana návštěvník
Hana  |  Olomoucký kraj
 |  Olomoucký kraj
Sice nevím, proč upřednostňujete lékařku, muži - plastici - jsou přece úžasní......V Ostravě - Havířově operuje MUDr. Paciorek, skvělý, podle mě nejlepší plastický chirurg - z mé vlastní zkušenosti, i podle recenzí. Zkuste se kouknout a popřemýšlejte.
Lusaline návštěvník

Reakce na Hana

Lusaline  |  Olomoucký kraj
 |  Olomoucký kraj
V žádném případě Vám tohoto lékaře na operaci vicek nedoporučuji. Já řeším důsledky špatně opera e dodnes!
Hana návštěvník

Reakce na sovina

Hana  |  Olomoucký kraj
 |  Olomoucký kraj
Možná jste si to špatně přečetla - Hana - já - chválí.......podívejte se na mé fotky v profilu. Mám s MUDr.Paciorkem jen ty nejlepší zkušenosti i s dalších zákroků.Většinou mi všichni hádají o 10 roků méně. Jak začnu mluvit o důchodu.......(v řádech pár let) tak mi nikdo nechce věřit.
Takže za mě - pouze chvála.
Doktor ve Vašem okolí