Kde se dá pojistit na plastiku a kolik to stojí

Kde se dá pojistit na plastiku a kolik to stojí

kozaroza
kozaroza  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 3 Likes
přemýšlím nad operací víček než to udělám chci se pojistit u nějaké komerční pojištovny na ten výkon, přece jen co kdyby se to nezdařilo tak další peníze na opravu, než seženu, takže chci mít aspoň trochu jistotu. Kde se dá pojistit a kolik to asi tak stojí, máte někdo opravdu zkušenosti a né jen zajdi se zeptat do pojištovny. Děkuji.
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 588 odpovědí
  • 194 Likes
obávám se, že nikoho nenajdete, ale jistě to stojí za zeptání, v případě úspěchu dejte prosím vědět, prof dušková
Michaela  |  Moderátor
  • 1140 odpovědí
Ahoj, je to možné, existuje pojištění, které se spacializuje na potřeby a obavy pacientů podstupující estetické výkony plastické chirurgie, na jejich profilu najdeš vše potřebné ohledně cen a také web, kde jsou detaily i kontakt. https://www.estheticon.cz/dodavatele/beautyprotect#nas-profil

Poskytují několik tarifů a zohledňují jak subjektivní tak objektivní nespokojenost, problémy, komplikace.
Mně to příjde velice zajímavé - asi větší jistota...ale pořád jedno základní - hlavní je vybrat si zkušeného plastického chirurga, ke kterému budeš mít důvěru a budeš mít reálná očekávání.
kozaroza
kozaroza  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
  • 3 Likes
Díky, no podle těch tarifů je to tedy dost minimálně 6000 Kč jednorázově zaplatit , sice jste pojištěná na plastiky na jeden rok, ale to je tak pro někoho kdo si nechá dělat více zákroků během roku a dražší.
To nebude nic pro mě , myslela jsem když si nechám udělat plastiku víček tak za 15.000 - 20. 000 Kč jednorázově tak, že za pojistku dám pár stovek. Je to škoda že nejde pojistit na jeden zákrok za pár stovek , nějak ty pojištovny nechápu ,že zde je tak málo nabídek nebo o nich není slyšet. Když jedeš na víkend na hory a pojistíte se na úraz na několik set tisíc ,stojí to pár korun a riziko je přece že budou platit podstatně větší když dojde k úrazu. A taky když si chcete pojistit plastiku kde většinou to dopadne dobře tak za pojistku dát tisíce mi přijde moc. Ale chápu když má někdo peněz dost a nemusí na ty plastiky šetřit měsíce nebo roky tak ,si takto drahé pojištění rád zaplatí. no já tedy 6000 Kč platit za pojistku nechci ,když vím že během roku našetřím tak na jednu maximálně dvě měnší plastiky .

Související recenze a zkušenosti

Operace očních víček (Blefaroplastika) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí