Malý efekt po operaci víček

Malý efekt po operaci víček

Pavla  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
po operaci horních víček mám víčka stále pokleslá, efekt není takový, jaký jsem čekala. Ošetřující lékař navrhuje dodělat excizi obočí, váhám, jestli to podstupovat. Bude to mít opravdu očekávaný efekt? Jak náročná je operace? Jak dlouhé hojení? Mám čekat modřiny a otoky jako při operaci víček? Děkuji.
MUDr. Simona Ježková  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Liberec
  • 79 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den, tvar očních víček je podmíněn především tvarem obličejových kostí a výškou nadočnicových oblouků, nemůžete tedy předpokládat, že po odstranění malého kožního přebytku dojde k nějaké zásadní změně. Zvažte své rozhodnutí, na prvním místě je vždy funkce víček, proto nám je příroda dala! 🙂SJ
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 595 odpovědí
  • 196 Likes
existují dvě diagnózy: blepharochalaza řešitelná operací víček a dermachalaza, což je pokles čela s poklesem obočí , řešitelný buď celého čela nebo vytažením obočí , ...protože jste nepřiložila ani foto, je velmi obtížné se k tomu vyjádřit, nejspíš by bylo vhodnější dojít si pro druhý názor.. přeji hezký den prof dušková

Související recenze a zkušenosti

Martina 4.4.2019
Spokojený/á

K vyléčení svých velkých malých komplexů jsem se rozhodla pro augmentaci prsou, a pro Body kliniku a konkrétně pro pana doktora Menšíka jsem se rozhodla jen na základě skvělých recenzí na internetu a nyní tyto recenze ve... Více 

1 Like   4 Komentářů  

Operace očních víček (Blefaroplastika) - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí