Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mast na hojení jizev po operaci víček

Anonymní
ronako
Plzeň · Vytvořeno: 15. 1. 2018 · Poslední odpověď 20. 1. 2018

Prosím,jakou mast použít na lepší zhojení jizev po korekci očí? Dlouhodobě beru arnicu montanu 9Ch a Aescitin. Ale jizvy na 1 oku jsou špatné,bolestivé,tlusté. Chci to za včasu řešit. Co doporučíte?V jizvě mi i od 2 dne od operace cuká i po vyndání stehů.Tlak.masáže dělám. Jakou mast na jizvy použít? Ev.co laser? Děkuji

5 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    ronako
    20. 1. 2018

    Děkuji,používám již týden Contratubex,až dodělám,koupím tento.Děkuji.

  • Anonymní
    Hana238583
    20. 1. 2018
    Nejlepší komentář

    Zdravím, používala jsem Strataderm gel - není levný, ale super.
    Koupila jsem ho běžně v lékárně. Ať pomůže!!!!

  • Anonymní
    reny351124
    19. 1. 2018

    Dobrý den, biolampa je výborná, mám Zepter, používala jsem ji po operaci prsou na jizvy a je též výborná např. na bolavé klouby a tak... mohu přenechat Reny

  • Anonymní
    ronako
    18. 1. 2018

    Máme v práci.Byla jsem na Biostimulu,program přímo na jizvy.Stejně je mám pořád tlusté(buřtíkaté) a červené.
    Používám i Hirudoid,pak Contratubex + promazávám sádlem a tlak.masáže.
    ?

  • Anonymní
    Maruska
    18. 1. 2018

    dobrý den, všimla jsem si na jizvy nějaké biolampy, že jsou na to dobré reference, zkuste juknout https://www.estheticon.cz/pacienti/dolezal-sluzby-seznam-cz/biolampu-solaris-pouzivam-jiz-vice-nez-5-let-na-cele-rodine-i191961

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.