Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená operace horních víček

Anonymní
Ilona476467
Pardubice · Vytvořeno: 16. 3. 2017 · Poslední odpověď 23. 3. 2022

Prosím o radu, co s tím, když se operace nepovede? Nemyslím si, že takhle by to mělo vypadat. Jsem z toho velmi nešťastná :(

60 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    zdend
    23. 3. 2022

    Nebyla jste na operaci u mudr Záruby? Jsou mi ty jizvy hodne povedome :(

  • Anonymní
    kleofatra
    24. 7. 2021

    to snad řezal chirurg s parkinsonovým třesem rukou.... každý řez má jiný tvar ,jinou délku i výšku...

  • Anonymní
    Ina340790
    17. 5. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den, je mi to líto a nemyslím si, že toto je "normální" pooperační stav, i když Vám tady každý napíše, že to normální je a máte vyčkat půl roku. Já byla taky na víčkách, horních i spodních zároveň a kromě červených řezů naprosto bez problémů, žádné otoky, jen maličké modřinky, vůbec jsem nemusela oči chladit a po týdnu jsem šla do práce s krásnýma očima, řezy naprosto symetrické, zkrátka perfektní práce. Prioritou je vybrat si kvalitního operatéra a toho jsem vybírala po dokonalém zvážení, viděla jsem jeho práci na konkrétní osobě a taky fotografie žen, které operoval. Vše naprosto OK, u nikoho ani sebemenší problém, navíc tento chirurg je známý jako vynikající operatér. jela jsem sice dost km, ale stálo to za to. Vážně by mne zajímalo, kdo tohle dělal. Přeji Vám, ať se vše dá do normálu, moc Vám to přeji, i když.... Ina

  • Anonymní
    Oluna
    16. 5. 2020

    no chuděro,to máte nějak podezřele bolavý,uplně spadlý,jako kdyby se narušil nějaký nerv,jak jste sama zmínila..ledujte si to,počkejte týden a pak znova k operatérovi svému/případně jinam??../ ,tohle je potřeba řádně zhodnotit,jestli se to samo usadí,zhojí,nebo se něco stalo a to víčko je ochablý zákrokem a přestalo plnit svou funkci..dejte vědět a at je líp....O.

  • Anonymní
    Danna219049
    15. 5. 2020

    Dobry den,
    doporucuji Vam neodkladne navstivit ocniho lekare. !!!

  • Anonymní
    xxx907619
    14. 5. 2020

    Oko stále nejde dovřít a velmi se mi bolestivě vytáčí?

  • Anonymní
    ja_sama856816
    12. 5. 2020

    Vydržte,to se vstřebá a srovná se to. Je brzy dělat závěry.

  • Anonymní
    Oluna
    10. 5. 2020

    dobrý den,máte to čerstvý,a někdo kdo má tuhle oblast ještě citlivější než ostatní,to může mít po operaci "zmasakrovaný"......to máte právě vy..ano to levé máte spadlejší,ale ted je potřeba vydržet a hojit se,být v klidu,neuspěchat nic,nestresovat se,dodržovat pokyny pooperační,nesahat do toho...vydržte..budete mít asi delší hojení,tohle má každý jinak.až bude vidět že se to mění,hojí a nejhorší otoky ustupujou,začnete to masírovat,ale to se optejte lékaře kdy začít....kdyžtak pak vložte fotky jak se to měnilo,děkuju,přeju brzké zotavení se a ted hlavně trpělivost,vše se vyvrbí časem..O.

  • Anonymní
    xxx907619
    10. 5. 2020

    Jste zlatá. Děkuji. Je to hlavně hrozný nezvyk vidět jinou tvář než na jakou je člověk věkem zvyklý. Obavy mám ze spadnutého venkovního koutku. Oko nedovřu ani řádně neotevřu a je stále zakysané

  • Anonymní
    Ola877853
    10. 5. 2020

    Taky jsem podstoupila operace vrchních, i spodních víček vypadala jsem hrozně myslela jsem že to bude pořád tak hrozné, ale všechno se upraví a budete nadšená chce to jen čas s pozdravem Olga R.

  • Anonymní
    xxx907619
    9. 5. 2020

    Dobrý den, mám jít teprve vytahovat stehy, ale začínám být hysterická. Levé oko, u kterého bylo potřeba menšího zákroku mám celé spadnuté dolů. Nemůžu ho pořádně ani otevřít ani zavřít. Mám obavy že mám narušeny nějaké nervy. Víčka mám v lokální anestezii dělaná horní i dolní. Naprosto změněný vzhled obličeje, ovšem nejsem si jistá, že k dobrému. Stále mi slzy a mrtvý mi část obličeje

  • Anonymní
    Lassie
    6. 5. 2019

    Zdravím, já si tu taky před časem stěžovala. Hlavně na horní víčka, která byla ubrána více, to se postupně zlepšilo. Ale asi po půl roce mi bylo pořád divné (a asi jak taky povolovala jizva), že dolní víčka jsou více vyvalená a pravé oko jakoby snad nedovíralo. V noci bylo suché, podrážděné. Na očním mi potvrdili, že oko opravdu nedovřu, spojivka zůstává obnažená. Bohužel díky tomu myslím, že je dolní víčko celé takové povislé, to co mělo víčko držet normálně a trochu zakrývat duhovku, mi doktor dost nešetrně odebral. Mé problémy ho vůbec nezajímaly. A to hlavně dělá to oko strašně smutné, vyvalené, kulaté. Taky mi přijde, jak jsou oči celé jakoby zkrácené a nejsou přirozeně zešikmené ke spánkům (zevní koutek byl prostě úplně jinak), jako byly, že se mi začalo hrozně krabatit čelo mezi obočím. Takže se pomalu smiřuji s tím, že bude nutné to poupravit, přes rok z toho jsem docela na hlavu. I když 17 měsíců to bude až za dva :) :)

  • Anonymní
    Ela123
    5. 5. 2019

    Ahoj. Čas to vyřešil, ale pokud bych ho mohla vrátit, sice bych šla do toho opět, po namalováni toho co chce operatér uřiznout, tak bych ho zblokla, že až tolik ne, mám pocit, že pokud by vzala o milimetr z horních víček více, tak nezavřu oči, naštěstí to dobře dopadlo, ale po operaci jsem si myslela, že to fakt nedám, nebyla jsem spokojená, byla jsem jiná, teď se konečně na sebe podobá, ale tvar oči je trošku jiný.

  • Anonymní
    Ela123
    5. 5. 2019

    Ahoj, oči si maluju, ale nedávám si černé linky na horní víčka, hlavně dolní. Maluju se méně, mám hnědé oči, nyní i pocit smutnejšiho výrazu. Co se týče starých fotek, stále mám pocit, že to bylo před operací možná lepší, byla som možná více fotogenická. Není to nyní špatné, ale operací těch vaků po očima jsou oči na fotkách zapadlejší.

  • Anonymní
    Oluna
    5. 5. 2019

    jé já jsem trdlo,omlouvám se,už se v tom ztrácím,moje reakce měla být na původní příspěvek a to paní ilona..spletla jsem si jí s vámi,s Elou 123..tu paní ilonu bych ráda viděla po čase,jak to má a jak je spokojená...vy už to ku spkojenosti pořešené máte ,vyřešil to čas..

  • Anonymní
    Oluna
    5. 5. 2019

    ahoj,tak to to trvalo vidte,aspon že nejste nestastná že to třeba i po takové době je moc špatné,tak paráda,já letos asi už 3 roky po opce,a taky už se z toho nehroutím,i když pochyby byly dlouho,tak sem našla i staré fotky moje zblízka očiček a opravdu to bylo předtim neúnosný/spadlý horní a kruhy dole/..kruhy mám sice pořád,ale celkově to lepší je,za tu bolest to stálo asi teda,malujete si oči??dáte fotku ted po čase jak to vypadá?děkuji olina.

  • Anonymní
    Ela123
    4. 5. 2019

    Dobrý den, na operaci horních i dolních víček jsem byla koncem 2017, ustálilo se to asi po17 měsících, na můj vkus jsem měla odebrané více kůže než jsem si představovala, až nyní jsem jsem konečně spokojená, nemohla jsem se smířit s tím, že jsem vypadala jinak, po čase to trošku pokleslo a vypadá to konečně dobře.

  • Anonymní
    Renike
    1. 4. 2019

    Byla jsem stejně jako Vy termín,myslím,že nyní už je vše ok?měla jsem ty samé pocity.Kazdy den koukám do zrcátka a každý den oči jiné.Myslim chce to čas a nedělat si nervy.Jsem na tom stejně.S.P.

  • Anonymní
    sanynka710094
    1. 1. 2019

    Dobrý den Danno, děkuji za vaši odpovědˇ, dnes je to měsíc od operace, jizvy jsou sice světlejší, ale v místech, kde byl masivní otok zůstaly ony zmińované nevzhledné mílie a také tam, kde se steh opět vlivem masivního otoku zůstala kůže prosekaná viditelnými dírkami a vystouplá, poctivě tlakuji, ale dírky nemizí a mílie také ne. Můžete mi prosím sdělit, kde provádíte ošetření, které popisujete, zda i na horních víčkách, to moc nikdo nechce dělat a kdy po operaci se tento zákrok může provádět? Nejhorší je, že je to přímo v jizvě a případné odstranění ji může narušit a také dle vyjádření podobně postižených žen, se mílie znou stejně objeví a na víčkách není možné použít chemický peeling ani jiné agresivnější metody, snad jen speciální oční laser na oční klinice v Praze. Napište mi prosím, velmi děkuji za jakoukoliv informaci, velmi lituji, že jsem zákrok podstoupila a nikomu bych jej již nedoporučila, riziko je v nejcitlivější části těla velmi vysoké. Hezký den. Sanynka

  • Anonymní

    mich6149667

    17. 12. 2018

    Ilonko, dobrý den - vidím, že je zda řada těch, co vám výsledek chválilo, i a pár těch, které potvrzovaly vaši nespokojenost. Je pravda, že fotky, které jste sem vložila tehdy, byly čerstvě po operaci - mohla byste je doplnit fotografiemi dnešními/současnými, kde už je vše zhojené?

    Před 2 týdny byla na stejné operaci má tchýně, 60+, měla také celouřadu pochyb (je v pořádku, že mám náplast od krve vlevo víc než vpravo?, levé oko bolí víc - je to v pořádku?, šáhni si, jak ty jizvy mám zatvrdlé? apod...usmívala jsem se, věděla jsem, že každý po operaci se vnímá mnohem více a sleduje se detailně....)...nicméně 2 týdny prošly a vše je zahojené - zapracuji na ni a vložíme sem hodnocení s fotografiemi, pak vám to pošlu, bude-li vás to zajímat. Ano, také bych mohla říct, mohlo to být lepší, mohlo se vzít ještě trochu více kůže, jizvy sem myslela, že budou vedeny níž apod....ale pojďme se podívat na před a po fotografie a uvidíme obrovský rozdíl...

    Unavený pohled je pryč, únava očí je pryč - tchýně dostala nový elén, dnes si šla k paní doktorce ještě píchnout botox nad obočí, aby to zvýraznilo efekt operace (jinak nikdy na žádném zákroku nebyla).

    Moc mě zajímá, jak to vypadá nyní u vás, podělíte se s námi?

    Michaela.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.